ebook Oświęcim Praga. Czas miłości i nadziei - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Oświęcim Praga. Czas miłości i nadziei - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 14.90
wciąż za drogo?
14.90 zł
27.90 złpremium: 18.00 zł Lub 18.00 zł
-15% 25.50 zł Lub 22.95 zł
26.73 zł
30.00 zł
Inne proponowane

To opowieść ściśle oparta na faktach. Pasja, rajdy samochodowe, miłość i wielkie nadzieje…!

Kiedy pod koniec lat dwudziestych ubiegłego wieku rozpoczęto w Polsce produkcję samochodów Oświęcim Praga, nikt nie przypuszczał, jakim ogromnym powodzeniem będą się one cieszyć. Piękne nadwozie, dobra jakość, szybkość pobudzały wyobraźnię i zachęcały do ich nabywania. Oświęcim Praga by nie powstała, gdyby nie grupa pasjonatów – niezwykłych ludzi wierzących w swoje marzenia. To o nich jest ta powieść!

Iwona Mejza  – autorka komedii kryminalnych „Wszystkie grzechy nieboszczyka” i „Wyszedł z domu i nie wrócił”. Tomasz Klimczak – dziennikarz radiowy i telewizyjny. Realizator filmowy, animator kultury i miłośnik historii, wspólnie z Mirosławem Ganobisem współprodukował filmy „Oświęcim – Auschwitz na styku dwóch światów” i „Oświęcim Praga”. Mirosław Ganobis – miłośnik i propagator historii Oświęcimia, kolekcjoner i twórca prywatnego muzeum poświęconego historii miasta, współproducent filmów „Oświęcim – Auschwitz na styku dwóch światów”, „Oświęcimski kartel rybny” oraz „Oświęcim Praga”.

Oświęcim Praga. Czas miłości i nadziei - audiobook od Mirosław Ganobis, Tomasz Klimczak, Iwona Mejza możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć