Chrześcijaństwo po prostu
4.32 / 5.00 (liczba ocen: 215831) Ilość stron (szacowana): 48

Chrześcijaństwo po prostu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 19.00
wciąż za drogo?
19.00 złpremium: 11.40 zł Lub 11.40 zł
24.96 zł
24.96 zł Lub 22.46 zł
32.00 zł
32.00 zł Lub 28.80 zł
26.33 zł
27.20 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Książka dla wszystkich, którzy dopiero poszukują Boga, oraz dla tych, którzy chcą się utwierdzić w wierze. Pasjonująca przygoda intelektualna i duchowa w towarzystwie autora słynnego cyklu o Narnii.

Podczas II wojny światowej BBC przeprowadziło z C. S. Lewisem cykl rozmów o wierze chrześcijańskiej. W rezultacie powstała książka dla tych, którzy chcą wierzyć, ale przeszkadza im w tym intelekt.
Autor posiada niezwykły talent do logicznego wyjaśniania kontrowersyjnych kwestii, prostego ujmowania skomplikowanych zagadnień. Porusza problemy od dawna sprawiające kłopot zarówno wnikliwym i krytycznym wyznawcom religii, jak i tym, którzy nie potrafią przekonać się do wiary ze względu na jej swoiste sprzeczności, np. kwestię zła i tzw. Bożego przyzwolenia na nie.
Książka C. S. Lewisa to wspaniała lektura, która może stać się pasjonującą przygodą zarówno intelektualną, jak i duchową – dla wierzących i niewierzących, dla chrześcijan i niechrześcijan.

Chrześcijaństwo po prostu od C. S. Lewis możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
W religii, tak jak na wojnie czy we wszystkim innym, pocieszenie jest tym, czego nie znajdziesz, jeśli będziesz go szukał.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć