ebook Niegrzeczny rockman
4.16 / 5.00 (liczba ocen: 10452) Ilość stron (szacowana): 384

Niegrzeczny rockman
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo Muza
Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 25.49
Audiobook - najniższa cena: 27.93
wciąż za drogo?
33.39 złpremium: 21.54 zł Lub 21.54 zł
25.49 zł
26.93 zł Lub 24.24 zł
35.90 zł
35.90 zł Lub 32.31 zł
23.34 zł
25.13 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Drugi tom serii „VIP”. John „Jax” Blackwood, gwiazda rocka, od dwóch lat, odkąd próbował odebrać sobie życie, trwa w stanie otępienia. Aż dochodzi do incydentu z intrygującą rudowłosą, która ucieka z jego lodami… Przed nami rozpalająca wszystkie zmysły historia o miłości.

Udręczony rockman odnajduje siebie – oraz miłość – gdy zakochuje się w kobiecie, która tymczasowo wprowadza się do mieszkania obok.

Kiedy Stella Grey po raz pierwszy spotkała Jaxa Blackwooda, sprawy nieco wymknęły się spod kontroli. Nie wiedziała, że ma do czynienia z uwielbianym gitarzystą najlepszej rockowej kapeli świata. Kto się spodziewa takiej megagwiazdy w spożywczaku? Poza tym zbliżała się zamieć, a on chciał sprzątnąć jej sprzed nosa ostatnie pudełko upragnionych lodów. Nie mogła na to pozwolić i go pocałowała.
Stella nie może przestać myśleć o nieznajomym. Wkrótce okazuje się, że przystojniak będzie jej nowym sąsiadem i że to sam Jax Blackwood, legenda rocka.
Ona nie może mu się oprzeć, ale przeżyła już niejedną stratę i wie, że lepiej nie angażować się w związek z rockmanem. On im więcej wie o Stelli, tym bardziej się w niej zakochuje.

Żadne z nas nie wierzy w miłość, a tym bardziej w taką na całe życie. Jednak mimo to szybko się od siebie uzależniamy. Ale moglibyśmy być dla siebie kimś więcej. Moglibyśmy być dla siebie wszystkim. Wystarczy, że zaufamy na tyle, by się temu poddać…

Rekomendacje: 

Zachęcam Was bardzo gorąco do sięgnięcia po Niegrzecznego Rockmana. Ja bawiłam się doskonale i przyjemnie spędziłam czas. Jeśli natomiast martwicie się, że nie znacie poprzednich części, to spokojnie możecie zacząć od tej. Fabuła jest tak skonstruowana, że nawet tego nie odczujecie. Muzyczny świat Kill Johna Wami zawładnie. - Magdalena Fraszczak vel Jószczak - Książka w autobusie

Niegrzeczny rockman ma w sobie urok niegrzecznej opowieści z poważniejszymi motywami co daje w efekcie końcowym dobry powód by zasiąść z nią w fotelu i poznać bliżej jej bohaterów. - katarzyna Pessel - Taki jest świat

Niegrzeczny rockman od Kristen Callihan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Czytając Niegrzecznego Managera postać Johna Jaxa Blackwooda bardzo mnie zaciekawiła i zaintrygowała. Gdy nadarzyła się okazją, by lepiej go poznać i zrozumieć, nie wahałam się nawet przez moment. Dzisiaj chciałabym Wam, chociaż troszeczkę przybliżyć jego historię i szczerze zachęcić do lektury.

Jax Blackwood to bożyszcze tłumu i wielki idol nastolatek, spełniony wokalista i gitarzysta sławnego zespołu Kill John. Można pomyśleć, że cały świat leży u jego stóp. Ma wszystko sławę, pieniądze, powszechne uwielbienie, zwłaszcza u płci pięknej, a mimo tej całej otoczki zmaga się z głęboką depresją i ciężkimi stanami lękowymi. Dwa lata wcześniej cały świat obiegła informacja, że ta wielka gwiazda rocka, próbowała odebrać sobie życie. Nagle idol stał się bardziej ludzki, kruchy i nieidealny. To wydarzenie nie tylko na nim samym odcisnęło piętno, ale także wpłynęło na każdego członka tej wielkiej rockendrolowej rodziny. Wszyscy zaczęli obserwować Johna tylko i wyłącznie przez pryzmat tej chwili słabości. Udręczony muzyk ma dosyć litości i niezrozumienia. Dzień za dniem zatraca się w swoim bólu i nie dopuszcza do siebie nikogo. Jego duma nie pozwala, aby poprosić kogoś o pomoc i wsparcie. Pewnego razu robiąc podstawowe zakupy, ruda dziewczyna skrada mu niespodziewanie całusa, kradnąc mu tym samym pudełko ulubionych lodów. Nie przypuszcza, że pyskata i wiecznie uśmiechnięta Stella zmieni nie tylko jego świat, ale i jego samego. Jednak czy on będzie w stanie to zaakceptować i uporać się z tą zmianą, dowiecie się, sięgając po książkę.

Kristen Callihan stworzyła historię trudną, pełną emocji, ukazała jaka ciężka jest samotność i swoje narzucone ograniczenia. Zwróciła uwagę, jak ważna jest akceptacja siebie samego. W bardzo przyjemny i przystępny sposób skierowała nasz wzrok na osoby, które w mniejszym lub większym stopniu cierpią z powodu problemów natury zdrowia psychicznego. Jednakże z książki bije niesamowity promy nadziei, niczym latarnia morska, która prowadzi zbłąkane statki do portu. Przeczytamy także o prawdziwym oddaniu, bezinteresowności, miłości i sile przyjaźni. Stella i Jax mimo wielu podobieństw, uzupełniają się doskonale. Stają się dla siebie wsparciem, jakby znali się na wskroś. Tytuł tej opowieści bardziej sugeruje typowego niegrzecznego bad boya, który romantycznie przeobraża się w chodzący ideał i wzór cnót, nic bardziej mylnego. Otrzymujemy tu dużo, dużo więcej i to mnie chyba urzekło najbardziej. Okazuje się, że każdy ma problemy, poważne i te bardziej błahe, nieważne czy jest się celebrytą, ministrem czy zwykłym obywatelem. Każdy z nas w życiu szuka bezpieczeństwa i tego, aby być dla kogoś ważnym, czyż nie???

Zachęcam Was bardzo gorąco do sięgnięcia po Niegrzecznego Rockmana. Ja bawiłam się doskonale i przyjemnie spędziłam czas. Jeśli natomiast martwicie się, że nie znacie poprzednich części, to spokojnie możecie zacząć od tej. Fabuła jest tak skonstruowana, że nawet tego nie odczujecie. Muzyczny świat Kill Johna Wami zawładnie. Pozdrawiam!

Ocena: 5/6
©Książka w autobusie
Czasem wystarczy chwila by zapomnieć o ciemniejszej stronie rzeczywistości, tak po prostu, bez jakichkolwiek starań. Dlaczego właśnie w tym momencie? Trudno odgadnąć, może dlatego, że było się tym, co miało miejsce, a nie przeszłością lub przyszłością? Liczyło się właśnie tu i teraz i coś lub raczej ktoś jeszcze. Człowiek, umiejący się przebić przez mur, pancerz, zwątpienie bądź zniechęcenie, przypadkowa osoba, która zmienia tak wiele w tak krótkim czasie. Jedynie tyle lub aż tyle.

Spotkać kogoś znanego w Nowym Jorku wcale nie jest aż tak trudno, podobno, lecz Stella jakoś do tej pory nie miała takiej okazji. Nawet kiedy taka szansa nadarzyła się nie od razu skojarzyła bezczelnego faceta, któremu udało się jej odebrał ulubione lody, z gwiazdorem muzycznym. W końcu liczą się ważne sprawy czyż nie? A ostatnie pudełko ulubionego deseru na pewno jest nią, zwłaszcza gdy trzeba je zdobyć, bo ktoś ma też chrapkę na nie. Na szczęście Stelli, pecha miał znany muzyk, chociaż wtedy jeszcze nie wiedziała z kim miała do czynienia. Kolejne spotkanie również jest przypadkowe, za to następne na pewno nie. Tych dwoje wydawałoby się, iż różni wszystko, lecz czy tak naprawdę jest? Ona wie o nim całkiem sporo dzięki jego sławie, on za to ma przed sobą dziewczynę zagadkę. Jednak tak naprawdę to, co najważniejsze znajduje się między wierszami, można mieć wszystko i pragnąć czegoś, co wciąż umyka. Da się żyć z dnia na dzień, tylko raz na jakiś czas, dać się porwać swoim marzeniom. Tych dwoje słowo samotność umie odmienić przez wszystkie przypadki i nie chcąc zranić kogoś najbliższego rani siebie samego i jego również też. John opanował do perfekcji pogrążanie się w mroku i nie zamierza komukolwiek pozwolić wejść do niego za nim. Jak skończy się historia dwojga samotnych ludzi w wielkim mieście? Miłość niekiedy to za mało by pokonać demony, tkwiące głęboko w sercu i umyśle …

Sławny rockman i niepozorna kobieta, spotkanie, przypadkowe spotkanie, iskra wzajemnego zainteresowania, tak zaczyna się wiele historii obyczajowych, jednak Kristen Callihan podchodzi do tego wzoru na swoich zasadach. W jej najnowszym cyklu VIP łączy humor z cieniami i blaskami popularności oraz zwykłej egzystencji, nieprzypadkowo tę ciemniejszą stronę stawiam na pierwszym miejscu. Ona odgrywa ważną rolę, a w tej części jest to jeszcze mocniej podkreślone, otoczka powodzenia jest zwodnicza, a pisarka sięga głębiej i uprzedza o tym. Oczywiście Niegrzeczny rockman ma wiele lżejszych nut, lecz da się odczuć pewien niepokój, iż coś się tli i jeśli dojdzie do wybuchu to da się go odczuć w każdym wątku. Gdzieś pomiędzy tym, co jest proste i co, wprost przeciwnie, ma skomplikowane korzenie i zdążyło już wydać gorzkie owoce znajduje się dwójka bohaterów. Kristen Callihan postawiła na dwuosobową narrację co pozwala czytelnikom lepiej poznać postacie oraz to, co dla nich ważne. Poważniejsza strona i ta lżejsza jest przeplatana uczuciowymi rozterkami, pełnymi humoru dialogami oraz bardziej pikantnymi scenami. Na każdy z tych elementów został znaleziony odpowiedni moment w fabule, tak by czytający niecierpliwie oczekiwali co wydarzy się na kolejnych stronach, a dzieje się wiele, chociaż w kameralnym klimacie. Autorka prowadzi tak akcję, że można każdy z tomów czytać osobno, lecz warto poznać pozostałe części z uwagi na ich bohaterów, trzecia odkrywa ciemniejsze kulisy sławy, lecz i mające miejsce w zwykłej rzeczywistości. Niegrzeczny rockman ma w sobie urok niegrzecznej opowieści z poważniejszymi motywami co daje w efekcie końcowym dobry powód by zasiąść z nią w fotelu i poznać bliżej jej bohaterów.

Ocena: 6/6
©Taki jest świat
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć