ebook O księciu Gotfrydzie, rycerzu Gwiazdy Wigilijnej - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

O księciu Gotfrydzie, rycerzu Gwiazdy Wigilijnej - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  /
Audiobook - najniższa cena: 18.84
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
18.84 zł Lub 16.96 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
29.90 zł
29.90 zł
19.60 zł
29.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ponadczasowa historia o męstwie, miłości, poświęceniu i odwadze. Piękne i magiczne słuchowisko waz z czternastoma piosenkami zaczaruje nie tylko najmłodszych, ale również tych trochę starszych.

W noc wigilijną rodzi się ktoś wyjątkowy – następca tronu. Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że jego życie nie będzie usłane różami. Czy przepowiednia została dobrze odczytana? Jak poradzi sobie Gotfryd Zwycięzca z przeciwnościami losu. Czy młody książę nie podda się straszliwemu fatum?
Poznaj niezwykłe i niebezpieczne przygody sprytnego i walecznego rycerza.

„Drodzy Słuchacze, Słuchowisko, które oddaję w Wasze ręce, to owoc mojej fascynacji postacią głównego bohatera, księcia Gotfryda i wszystkich jego przygód oraz przyjaciół, miłości i wrogów. I Wy dajcie się porwać tej historii, która w tylu odsłonach powtarza się w naszym życiu. Niech Gotfryd Zwycięzca będzie nam przewodnikiem w tym wielkim świecie, który przeplata chciwość i przemoc z łagodnością i poświęceniem, dumę z troską o to co kruche i ukochane, lojalność z żądzą przygody, a odwagę i zaufanie z drwiną” – Gabriela Mościcka

O księciu Gotfrydzie, rycerzu Gwiazdy Wigilijnej - audiobook od Halina Górska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć