ebook Techniki negocjacji i wywierania wpływu - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0) Ilość stron (szacowana): 232

Techniki negocjacji i wywierania wpływu - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.70
Audiobook - polecana oferta: 13.90
-61% 13.90 zł Lub 12.51 zł
33.23 zł 20% rabatu
44.90 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
12.90 zł
-7% 12.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Porozmawiajmy...

Prowadzenie biznesu bez umiejętności negocjowania jest prawie niemożliwe. Negocjować muszą właściciele firm, menedżerowie i kierownicy oraz pracownicy każdego działu, który ma kontakt z klientami lub dostawcami. Zdolność do uważnego wysłuchania potrzeb drugiej strony, a następnie do wypracowania rozwiązania korzystnego i dla nas, i dla partnera biznesowego stanowi warunek budowania owocnych, długotrwałych relacji, pozwalających w efekcie zwiększać wpływy i zyski przedsiębiorstwa.

Ta książka wyczerpująco wyjaśnia, na czym polegają profesjonalnie prowadzone negocjacje, oraz podpowiada, z których technik negocjacyjnych warto korzystać i o jakich zasadach negocjatorskich należy zawsze pamiętać. Wskazuje, które tematy warto poruszać w rozmowie biznesowej, a które lepiej pominąć. Pozwala zrozumieć wagę planowania procesu negocjacyjnego i dobrze przygotować się do dyskusji. Nie zabrakło omówienia najważniejszych metod wywierania wpływu oraz skutecznych sposobów na nawiązywanie szczerych i długotrwałych relacji, a także wskazówek, jak radzić sobie z własnymi emocjami i niwelować pojawiające się przy okazji negocjacji konflikty.

Techniki negocjacji i wywierania wpływu - audiobook od Michał Chmielecki możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć