ebook Zjadacz czerni 8
3.63 / 5.00 (liczba ocen: 122)

Zjadacz czerni 8
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

Kategoria:  /
najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 17.45
wciąż za drogo?
-50% 17.45 zł Lub 15.71 zł
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
27.22 zł Lub 24.50 zł
23.73 zł
26.83 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Powieść Katarzyny Grocholi o miłości! Misterna mozaika postaci, miejsc i zdarzeń. Zaskakujący splot ludzkich losów, których tylko z pozoru nic nie łączy. I ON – zjadacz czerni. I tajemnicze 8.O czym jest ta powieść? Przekonajmy się sami...

W „Zjadaczu czerni 8” historie bohaterów łączą się we wzór, który dla nich pozostaje nierozpoznany, a mimo to ma sens, jak wiele sytuacji, miejsc i zdarzeń w naszym życiu. Miłość nie jest jednowymiarowa, określona i zamknięta w ramie. Nie sprowadza się tylko do tęskniących za czułym dotykiem kochanków. Jest szansą na człowieczeństwo, mimo wszystko i na przekór. I jeśli podejmiemy próbę zrozumienia drugiego człowieka, może zdarzyć się cud.
I o tym jest ta poruszająca powieść. O tęsknocie, nadziei i głębokim sensie przypadków, za które nie zawsze jesteśmy wdzięczni losowi.

Zjadacz czerni 8 od Katarzyna Grochola możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Już na samym początku mogłabym tylko powiedzieć, że co tu dużo mówić, pisać, dzielić się opiniami... tę powieść po prostu trzeba przeczytać.

Po książki pani Grocholi sięgam już od kilkunastu lat. Uwielbiam jej styl, poczucie humoru, genialnych bohaterów. I w miarę wydawania kolejnych autorka tworzy coraz piękniejsze historie, które chwytają za serce.

Zjadacz czerni 8 to rewelacyjna powieść, której zakończenie mnie totalnie rozwaliło i rozłożyło na łopatki. Autorka ukazuje kilku bohaterów, których losy w pewien sposób łącza się ze sobą. A klamrą pozostaje oczywiście miłość, różne jej oblicza, odsłony i rodzaje, która tworzą życie.

Bohaterowie są różnorodni, a ich życiowe losy wzruszają, zmuszają do refleksji, czytelnik zatrzymuje się, zastanawia i analizuje. Niesamowicie przyjemnie i szybko się czyta. Pochłonęłam w jeden wieczor i tak bardzo chciałabym, żeby pani Grochola pisała więcej i więcej takich wspaniałych książek. Tak jak już mówiłam rewelacyjna książka, którą koniecznie musicie przeczytać. Wzruszająca poruszająca opowieść o miłości, nadziei i przypadkach albo o przeznaczeniu. W dodatku ta zachwycająca okładka. Jestem oczarowana.

Ocena: 6/6
©Reading My Love
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć