ebook Piknik na skraju drogi - audiobook
4.5 / 5.00 (liczba ocen: 2)

Piknik na skraju drogi - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 17.43
wciąż za drogo?
23.16 złpremium: 12.45 zł Lub 12.45 zł
17.43 zł
-22% 17.43 zł Lub 15.69 zł
19.17 zł Lub 17.25 zł
24.90 zł
20.74 zł
22.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wielkie wydarzenie dla fanów SF! Kultowa powieść braci Strugackich wydana w 1972 roku. Na jej podstawie dziewięć lat później Andriej Tarkowski nakręcił film „Stalker”. „Piknik na skraju drogi” stał się również inspiracją słynnej serii gier S.T.A.L.K.E.R.

Klasyka światowej fantastyki.

Arkadij i Borys Strugaccy to klasycy radzieckiego science fiction. Ich powieści doczekały się miana kultowych, przetłumaczono je na kilkadziesiąt języków, są regularnie wznawiane na całym świecie. Do Polski twórczość Strugackich dotarła w latach 70. XX wieku i szybko zyskała grono zagorzałych fanów, ze Stanisławem Lemem na czele.
Ich powieści dotykają zagadnień, które od wieków nurtowały ludzkość - Strugaccy pisali o roli człowieka w społeczeństwie, o tym, skąd się bierze zło i dobro, o mechanizmach władzy i jednostkach sprzeciwiających się totalitaryzmom. Ich powieści traktowały o absurdach biurokracji, cenie rozwoju cywilizacyjnego i sensie ludzkiego istnienia.

Opublikowany w 1972 roku „Piknik na skraju drogi” miał ogromny wpływ na popkulturę. Na podstawie powieści powstał film Andrieja Tarkowskiego „Stalker”, później książka stała się inspiracją dla twórców gier komputerowych.
Powieści Strugackich weszły na stałe do kanonu fantastyki. Dziś, cenione przez krytykę oraz uwielbiane przez miliony czytelników, należą do klasyki literatury światowej.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Marcina Popczyńskiego.

Piknik na skraju drogi - audiobook od Arkadij Strugacki, Boris Strugacki możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć