ebook Modelki z Dubaju - audiobook
3.65 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 172) Ilość stron (szacowana): 190

Modelki z Dubaju - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.59
Audiobook - najniższa cena: 30.36
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
30.36 zł Lub 27.32 zł
34.87 zł Lub 31.38 zł
30.46 zł
34.11 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Marcin Margielewski – autor bestsellerów o sekretach krajów arabskich – powraca z kolejną, wstrząsającą historią. Oto szokująca opowieść dziewczyny, która doświadczyła piekła prostytucji w Dubaju. Książka otwiera serię „Niewolnicy” opowiadającą o ludziach, którzy na Bliskim Wschodzie traktowani są jak towar.

Marzą o pracy w modelingu albo o ślubie z arabskim księciem. Lecą do Dubaju i zostają… prostytutkami. W miejscu gdzie prostytucja jest surowo karana, choć równie powszechna jak piasek na pustyni, nie mówi się o niej wprost. Nazywa się je modelkami. Tak jest ładniej. To wolą klienci, tak wolą one same.
Marcin Margielewski tym razem zagląda za kulisy bliskowschodniego seksbiznesu i za sprawą jednej z dziewczyn, która w nim pracowała, pokazuje, co dzieje się poza przyjęciami na luksusowych jachtach i orgiami w wystawnych pałacach. Jakie koszmary przeżywają „modelki”, gdy nikt nie widzi.
To opowieść o przebiegłych metodach handlarzy prostytutkami, o pułapkach, jakie zastawiają na dziewczyny, i o koszmarach, jakie one przeżywają. O cenie, jaką płaci się za marzenia i naiwność, ale też o kobiecości, która dla jednych bywa przekleństwem, a dla innych niedoścignionym marzeniem.

Modelki z Dubaju - audiobook od Marcin Margielewski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć