ebook Pamiętniki z kwarantanny. Część 10 - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Pamiętniki z kwarantanny. Część 10 - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  REM Production
Kategoria:  /
Audiobook - najniższa cena: 2.93
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
2.93 złpremium: 1.89 zł Lub 1.89 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Słuchowisko komediowe dla dorosłych. Serial audio został nagrany w warunkach domowych podczas prewencyjnej kwarantanny. Bohaterami są: kobieta w ciąży, mąż, dwuletnia dziewczynka i Alaskan Malamute.

W niewielkim mieszkaniu trzeba z dnia na dzień przeorganizować zwykły rytm dnia i pogodzić codzienne obowiązki domowe z pracą zdalną, wychowaniem dziecka i wielkiego psa. W warunkach izolacji najprostsze sprawy urastają do wielkich przedsięwzięć a drobne nieporozumienia stają się poważnymi konfliktami. Niczego nie można ukryć i nic nie pozostaje niezauważone. W „Pamiętnikach z kwarantanny” relacje z każdego dnia przedstawiane są z dwóch różnych perspektyw: kobiecej i męskiej. Dzięki temu poznajemy przyczyny zachowań i motywację bohaterów.

Rozdział 10: Mąż coraz częściej znika za drzwiami toalety. Żona nie zadaje pytań, gdy zauważa, że wychodzi z niej zrelaksowany.

 

 

Pamiętniki z kwarantanny. Część 10 - audiobook od Ewa Molenda, Rafał Molenda możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć