ebook Sezon drugi
3.5 / 5.00 (liczba ocen: 228)

Sezon drugi
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - polecana oferta: 20.74
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
-5% 20.74 zł
21.90 zł
26.31 zł Lub 23.68 zł
26.32 zł Lub 23.69 zł
-14% 19.74 zł
22.98 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

Ewa dostaje zaproszenie do udziału w reality show, którego pierwszy sezon zakończył się tragedią. Dlaczego spośród tysięcy chętnych wytypowano właśnie ją? Co ma wspólnego z kobietą, która w nim wystąpiła? Co jest prawdą, a co fałszem w domu obserwowanym przez setki kamer? Takiego mrocznego thrillera jeszcze nie było!

CHCIWOŚĆ PROWADZI PROSTO DO PIEKŁA. POWINNIŚMY TO WIEDZIEĆ.

Uwaga! Takiego reality show jeszcze nie było! Premiera już w najbliższy piątek. Tego nie możecie przegapić!
Ewa dostaje zaproszenie do udziału w reality show, którego pierwszy sezon zakończył się tragedią. Dlaczego spośród tysięcy chętnych wytypowano właśnie ją? Co ma wspólnego z kobietą, która w nim wystąpiła? Co jest prawdą, a co fałszem w domu obserwowanym przez setki kamer?
Oglądajcie uważnie drugi sezon. Obowiązuje tylko jedna zasada: brak zasad…

Rekomendacje: 

Biorąc do ręki najnowszą książkę Czornyja nie jesteśmy tylko czytelnikami, lecz przede wszystkim widzami, podglądającymi walkę bohaterów reality show. I jak przystało na autora, po mistrzowsku zaserwował nam karuzelę emocji poprzez dynamiczne tempo oraz zwroty akcji trzymające w napięciu. I tak jak wcześniejsze thrillery psychologiczne tak i ten w finalnej odsłonie zwala z nóg. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Max Czornyj podoba mi się w takiej niekrwawej odsłonie. Ma tak zwane lekkie pióro, nie mogłam się oderwać, aż nie poznałam zakończenia. A finał... szokuje!  - Katarzyna Czarnecka-Kuc - Matka książkoholiczka

Sezon drugi od Max Czornyj możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Ewa decyduje się zgłosić do udziału w kontrowersyjnym reality show, w którym podczas pierwszego sezonu doszło do tragedii. Kiedy dostaje zaproszenie do programu jest w szoku, że została wybrana. Kandydatów na pewno było sporo, a jednak wybrali ją.

Kobieta nie wiedziała na co dokładnie się pisze, jest w szoku, kiedy zapoznaje się z regulaminem. Poznaje też swojego partnera Michała - obije mogą wygrać ogromne pieniądze. Warunkiem jest zamieszkanie w domu pełnym kamer, gdzie mają żyć ze sobą jak mąż i żona....

Nowi bohaterowie drugiego sezonu mają za sobą ciężkie przejścia i pewnie dlatego skuszą się na życie pod obstrzałem kamer. Na miejscu okazuje się, że dom wygląda inaczej niż myśleli, jej partner jest mega dziwny i wiecznie opowiada jej o pierwszym sezonie tego reality. Zupełnie bez sensu...

Jaki sekret odkryją bohaterowie sezonu drugiego?

Jak to jest zamknąć się z kimś kogo się nie zna na tyle czasu i być ciągle obserwowanym?

Zapraszam do Sezonu Drugiego! Niesamowite przeżycia gwarantowane!

Kto z nas nie pamięta "Big Brothera"? Jak wszedł ten program do Polski to sama oglądałam. Coś jednak jest w człowieku, że lubi podpatrywać życie innych. A jeśli jest to reality show i do wygrania jest ogromna kasa to wiadomo, że może dziać się dużo w takim programie.

Książkę czytało mi się po prostu świetnie i błyskawicznie. Nigdy nie spotkałam się z tematem reality show w literaturze. Po okładce książki i patrząc na nazwisko autora spodziewałam się jakiś brutalnych scen, ale tego tu nie znajdziecie.

Podobała mi się dwutorowa fabuła, możemy poznać los pary z drugiego, ale też i pierwszego sezonu show.

Sezon drugi to thriller psychologiczny w pełnym tego słowa znaczeniu, gdzie możemy wczuć się w emocje bohaterów reality show. Wchodzimy do domu pełnego kamer razem z bohaterami. Przyznam się wam, że byłam bardzo podekscytowana, było to coś całkiem nowego dla mnie. Niejako żyjąc z bohaterami można zacząć się zastanawiać nad tym jak ja bym się zachowała w danej sytuacji i ile bym była w stanie zrobić dla pieniędzy. Ogromnych i nieosiągalnych dla zwykłego śmiertelnika.

Podoba mi się autor w takiej niekrwawej odsłonie. Max Czornyj ma tak zwane lekkie pióro, nie mogłam się oderwać, aż nie poznałam zakończenia. A finał... szokuje!

Gorąco polecam!

Ocena: 5/6
©Matka książkoholiczka
Powieści grozy, literatura faktu oraz thrillery psychologiczne to domena twórczości Maxa Czornyja. Sezon drugi, to szesnasta książka w dorobku pisarza, będąca zarazem czwartym thrillerem psychologicznym. Najszczęśliwsza, Inna, oraz Wielbiciel, mocno zapisały się w mej czytelniczej pamięci.

Ten najnowszy wywarł na mnie równie ogromne wrażenie. Nie tylko dzięki fabule, lecz tematyce, która skłania do refleksji, do zastanowienia się, co determinuje w nas chęć podglądania innych ludzi. Pytanie to również warto odwrócić, co kieruje osobą, która decyduje się wystawić swoje życie, swoją intymność na widok publiczny. To jak publiczne obdzieranie się ze skóry i pokazywanie swoich wnętrzności. A muszę przyznać, że moją skórę przechodziły ciarki, gdy poznawałem historię stworzoną przez mistrza mrocznych thrillerów.

To, co warto podkreślić, Max Czornyj porusza również temat związany z aborcją oraz traumą wynikającą z utraty dziecka. Autor zaprasza nas do reality show, którego pierwsza emisja miała tragiczny finał. Mimo to, Ewa otrzymując zaproszenie do drugiego sezonu nie waha się, wziąć w nim udział. Nie wie jeszcze, dlaczego to właśnie ona została wytypowana, by być obserwowaną przez miliony widzów. Chęć wygrania znacznej kwoty pieniędzy wzięła górę nad ochroną swojej intymności. Ale czy tylko wygrana pieniężna była dla Ewy determinantem do wzięcia udziału w programie? Przekonajcie się sami i wejdźcie do programu, w którym jedyną zasadą jest brak zasad.

Biorąc do ręki najnowszą książkę Czornyja nie jesteśmy tylko czytelnikami, lecz przede wszystkim widzami, podglądającymi walkę bohaterów reality show. I jak przystało na autora, po mistrzowsku zaserwował nam karuzelę emocji poprzez dynamiczne tempo oraz zwroty akcji trzymające w napięciu. I tak jak wcześniejsze thrillery psychologiczne tak i ten w finalnej odsłonie zwala z nóg.

Historia opisana jest z perspektywy dwóch przestrzeni czasowych. Poznajemy historię Sary i Ewy. Co wspólnego mają ze sobą kobiety? Jaki wspólny mianownik łączy ich losy? Dlaczego producenci połączyli te dwie bohaterki? Odpowiedzi na te pytania zna Max Czornyj. Warto abyście również Wy znaleźli klucz do ich połączenia.

Możecie mieć pewność, że gdy już przekroczycie próg, nie będzie odwrotu. Mocnym punktem Sezonu drugiego są psychologiczne obrazy postaci, które ciekawie autor zarysował. A ja zapisuję ten thriller psychologiczny na liście Najlepszych Interesujących Książek.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć