ebook Złamana lojalność
3.92 / 5.00 (liczba ocen: 96)

Złamana lojalność
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 14.36
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
20.90 zł
27.12 zł Lub 24.41 zł
30.30 zł Lub 27.27 zł
-9% 14.36 zł
20.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Pierwszy tom serii autorki słynnych „Złączonych”. Fabiano od najmłodszych lat był wychowywany z myślą o tym, że pójdzie w ślady ojca i podobnie jak on zostanie consiglierem w chicagowskim oddziale mafii. Tak się jednak nie dzieje. Skazany na śmierć, ledwo żywy 14-letni chłopak walczy o przetrwanie…

Mafijny świat jest jedynym, jaki zna, więc kiedy Fabiano spotyka Remo Falcone, stawia sobie nowy cel: stać się częścią innej rodziny mafijnej. Ale żeby tak się stało, musi na to zasłużyć. I zasłuży – walcząc w klatkach i zyskując miano mężczyzny, którego trzeba się bać. W ten sposób delikatny Fabi odchodzi na zawsze. Jego miejsce zajmuje bezwzględny i bardzo niebezpieczny człowiek.
Leona pragnie zwyczajnego życia, z dala od matki narkomanki. Jednak gdy kobieta wpada w oko Fabiano Scuderiemu, jej marzenie pryska jak bańka mydlana. Dla Fabiano liczy się tylko Camorra. Czy będzie gotowy zaryzykować wszystko, o co tak ciężko walczył?

Złamana lojalność od Cora Reilly możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć