ebook Płonąca namiętność - audiobook
4.41 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 5132) Ilość stron (szacowana): 352

Płonąca namiętność - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 19.95
Audiobook - najniższa cena: 15.96
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
33.00 zł
35.11 zł Lub 31.60 zł
39.90 zł
-50% 15.96 zł
31.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Płonąca namiętność autorstwa K. Bromberg jest drugim tomem trylogii Życiowi bohaterowie, rozpoczynającej się od wysoko ocenianej i bardzo poczytnej historii zatytułowanej W kajdankach miłości.

Fabuła:

Grady jest drugim z braci Malone. Jest przystojnym i charyzmatycznym strażakiem, który prócz blizn na ciele, ma je jeszcze na swoim sercu. Skrywa gorzką tajemnicę, która kładzie się cieniem na jego życiu i osobistym wizerunku, czyniąc go nieszczęśliwym.

Dylan McCoy jako nieprzeciętna autorka tekstów piosenek, zna życie od podszewki. Ono wcale jej nie rozpieszcza a nieprzychylny los ustawia na jej drodze osoby, które ciągle nadużywają jej zaufania. Dylan czuje się rozczarowana swoim mężczyzną, wytwórnią, która zmusza ją do pracy z nim. Nawet jej własna agentka okazuje się jej nie rozumieć i nakazuje dla zachowania wizerunku udawać kogoś, kim wcale nie jest. Dylan postanawia na jakiś czas zrobić sobie przerwę, zakończyć związki z facetami i wyjeżdża do Sunnyville. Sądzi, ze wyjazd ten przyniesie jej umęczonej duszy i sercu ukojenie i spokój. Jednak na miejscu poznaje swojego współlokatora – Gradyego Malone. Dylan wbrew swoim założeniom zakochuje się w Gradym a on stwierdza, że kobieta ta staje się światełkiem w tunelu, w jego nieszczęśliwym życiu.  W życiu obojga rozpoczyna się gorący okres, muszą oboje uważać na pożary, które mogą jeszcze bardziej poparzyć dwie poranione dusze.

Płonąca namiętność to istny wulkan emocji, w trakcie jej lektury nie ma czasu na nudę i chwile wytchnienia. Im więcej przeczytanych stron, tym jest bardziej gorąco.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Ewy Konstanciak

Płonąca namiętność - audiobook od K. Bromberg możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2023. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć