ebook Wyrosnąć z DDA. Wsparcie dla dorosłych córek alkoholików - audiobook
3.79 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 49)

Wyrosnąć z DDA. Wsparcie dla dorosłych córek alkoholików - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 29.14
Audiobook - najniższa cena: 33.85
wciąż za drogo?
39.90 złpremium: 25.74 zł Lub 25.74 zł
33.85 zł Lub 30.47 zł
39.47 zł Lub 35.52 zł
42.90 zł
34.05 zł
36.02 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Poradnik dla tych wszystkich, którzy zmagają się z przeszłością naznaczoną alkoholizmem osób najbliższych. Doktor Robert J. Ackerman przekonuje, że można poradzić sobie z dawnymi zranieniami i prowadzić satysfakcjonujące życie. Dowodzą tego relacje jego pacjentek. Dzielą się one w tej książce swoimi trudnymi przeżyciami i na własnym przykładzie pokazują, że choć nie jest łatwo „na nowo poskładać wartości, zaufanie i miłość”, to można nauczyć się rozumieć i akceptować własne emocje oraz odzyskać wiarę w siebie i świat.

Mam nadzieję, że ta książka oraz spostrzeżenia dorosłych córek alkoholików będą dla ciebie pomocą. Zasługujesz na to.

• Czy wciąż zdarza ci się rezygnować z własnych potrzeb na rzecz cudzych?
• Za wszelką cenę dążysz do perfekcji w tym, co robisz?
• Szukasz u innych potwierdzenia swojej wartości?
• Wciąż czujesz niewyjaśnione napięcie i niepokój?

Dorastanie w rodzinie alkoholowej odciska głębokie piętno na psychice. By jakoś poradzić sobie w dzieciństwie, musiałaś wypracować sztywne schematy reagowania. Dzięki nim stałaś się „mistrzynią przetrwania”. Dziś te mechanizmy są już niepotrzebne, ale tobie trudno się od nich uwolnić i wciąż odgrywasz dawną rolę…
Doktor Robert J. Ackerman, który od kilkudziesięciu lat pomaga dorosłym córkom alkoholików zrozumieć siebie, zaakceptować skomplikowaną przeszłość i rozpocząć proces zdrowienia, przekonuje, że mają one wystarczająco dużo siły i wytrwałości, by poradzić sobie z dawnymi zranieniami i prowadzić satysfakcjonujące życie. Dowodzą tego bezpośrednie relacje jego pacjentek. Dzielą się one w tej książce swoimi trudnymi przeżyciami i na własnym przykładzie pokazują, że choć niełatwo jest „na nowo poskładać wartości, zaufanie i miłość”, to można nauczyć się rozumieć i akceptować własne emocje oraz odzyskać wiarę w siebie i świat.

Wyrosnąć z DDA. Wsparcie dla dorosłych córek alkoholików - audiobook od Robert J. Ackerman możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć