ebook Przepowiednia
3.62 / 5.00 (liczba ocen: 401) Ilość stron (szacowana): 520

Przepowiednia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 17.50
wciąż za drogo?
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
-38% 21.69 zł Lub 19.52 zł
26.94 zł Lub 24.25 zł
17.50 zł
26.24 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Pewnej listopadowej nocy w niewielkiej osadzie Marbäck zostaje zamordowana młoda kobieta. Mimo że w sprawie jest wiele niewiadomych, a podejrzany Edvard Christensson wszystkiemu zaprzecza, szybko zostaje osądzony i skazany. Po zamknięciu tej przerażającej sprawy pozornie wszystko wraca do normy. Stare grzechy rzucają jednak długie cienie…

Zbrodnia odcisnęła głębokie piętno na życiu mieszkańców osady. Szczególnie destrukcyjny wpływ wywarła na siostrzeńcu Edvarda, małym Isaku. Chłopiec dorasta w przekonaniu, że ciąży na nim klątwa i że pewnego dnia jak wuj dopuści się czegoś strasznego…
Co naprawdę wydarzyło się tamtej nocy w lesie? Czy prawda wyjdzie na jaw, zanim tragedia naznaczy mieszkańców wioski już na zawsze?
„Przepowiednia” to smutna i zarazem piękna i osobista opowieść o życiu. To perfekcyjnie nakreślona psychologiczna historia skutków zbrodni dla życia małej społeczności.

Przepowiednia od Christoffer Carlsson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć