ebook Patrz, jak spadam
3.06 / 5.00 (liczba ocen: 247)

Patrz, jak spadam
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.34
wciąż za drogo?
31.53 złpremium: 20.34 zł Lub 20.34 zł
26.44 zł Lub 23.80 zł
33.90 zł Lub 30.51 zł
-40% 20.34 zł
26.06 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Kolejna mroczna fabuła Monsa Kallentofta – szwedzkiego pisarza okrzykniętego nowym królem skandynawskiej powieści kryminalnej, autora takich bestsellerów jak „Bambi” czy „Heroina”. Majorka, jakiej nie znacie – skorumpowana i okrutna. Zaginiona nastolatka i ojciec, który nigdy nie przestał jej szukać. „Patrz, jak spadam” dostarcza naprawdę mocnych wrażeń.

O POWIEŚCI „Patrz, jak spadam” Monsa Kallentofta [e-book w formatach epub i mobi]:
Minęły trzy lata, od kiedy 16-letnia córka Tima Blancka zaginęła podczas imprezowych wakacji na Majorce. Zrozpaczony ojciec przysiągł sobie, że nigdy nie przestanie jej szukać. Ta przysięga rozbiła jego małżeństwo i sprowadziła go do Palmy, gdzie mieszka i zarabia na życie jako prywatny detektyw.
Kiedy Tim dostaje zlecenie śledzenia kobiety podejrzanej o zdradzanie męża, zamożnego biznesmena, nieoczekiwanie zostaje wciągnięty w świat korupcji. Pod błyszczącą powierzchnią wakacyjnego raju kryje się ciemność, w której Tim dostrzega cień córki. Ryzykując własne życie, rusza na poszukiwanie prawdy o tym, co ją spotkało…

Patrz, jak spadam od Mons Kallentoft możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć