ebook Polska mistrzem Polski
3.74 / 5.00 (liczba ocen: 126) Ilość stron (szacowana): 586

Polska mistrzem Polski
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.01
wciąż za drogo?
23.00 zł
20.01 zł
23.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Siedemdziesiąt sześć felietonów o kinie, literaturze, polityce i Polakach, czyli kilka słów Krzysztofa Vargi o tym, jak kultura masowa wkroczyła na salony.

Polska według Krzysztofa Vargi, czyli co łączy Wokulskiego i wampiry, naszą telewizję i Berlusconiego, dynastię Piastów i współczesne seriale. W siedemdziesięciu sześciu felietonach – zaskakujących, kąśliwych i niewygodnych, bo do bólu prawdziwych – znany pisarz zastanawia się nad tym, w którą stronę w ostatnich latach podążają polska kultura, obyczaje i polityka.

„Żyjemy w czasach ostatecznych, koniec świata zbliża się nieuchronnie, nie mam co do tego wątpliwości, i nie myślę tu wcale o apokaliptycznym wieszczeniu końca naszej planety, niestety, nasza planeta pociągnie jeszcze parę milionów lat. Mam tu na myśli koniec świata jako koniec ludzkości, która umie czytać, słuchać i oglądać ze zrozumieniem. Dla tych, którzy jeszcze czytają, słuchają i oglądają, piszę swoje felietony”.

Polska mistrzem Polski od Krzysztof Varga możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Raz kolejny przeczytałem coś co prawdziwy polak powinien omijać szerokim łukiem. Wszak Krzysztof to felietonista Gazety. Prawdziwy polak tam się nie wzmocni, raczej zasłabnie, Krzysiek prawdziwego polaka piętnuje i jeszcze wymaga by czytelnik był oczytany, tyle tam cytatatów i przeniesień do naprawdę dobrej literatury, muzyki i filmu. Chociaż Krzysztof nad filmem się znęca, zwłaszcza nad polską komedią. Właściwie to jednak znęca się nad tandetą i głupotą, nie jego to wina, że tfu-rcy co i raz dają po temu okazję. Felietony Vargi oczekują od czytelnika by samodzielnie myślał. Prawdziwy polak powinien tę lekturę ominąć, a jeszcze lepiej kupić i bez przeczytania spalić. Szczerze polecam lekturę wszystkim co się nie czują tymi jedynie słusznie prawdziwymi. Polecam z całego serca, to po prostu świetna lektura.

Warto zerknąć