ebook Zły człowiek
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Zły człowiek
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.90
Audiobook - najniższa cena: 35.91
wciąż za drogo?
-31% 21.90 zł
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
30.72 zł Lub 27.65 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
21.99 zł
27.93 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

To miał być najpiękniejszy dzień w jego przestępczym życiu. Gdy po ślubie całe życie Sebastiana wali się jak domek z kart, mężczyzna postanawia dowiedzieć się kto za tym stoi.

Doskonale wie, że w świecie mafijnych porachunków i nielegalnych interesów nie wolno ufać nikomu. Krąg podejrzanych ciągle się powiększa, a prawda ukryta jest o wiele głębiej niż się wydawało.

Cierpienie i ból mają swoją cenę. Gdy nie ma się już nic do stracenia, wszystkie chwyty są dozwolone…

Rekomendacje: 

Autor pisanie uważa swój największy nałóg. A niech nałogiem każdego fana kryminałów będzie czytanie książek Adriana Bednarka. Nie da się ukryć, że czuć, iż pisanie sprawia Bednarkowi przyjemność, która również przekłada się na przyjemność czytania. Zły człowiek zaspokoi Wasze czytelnicze apetyty. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

„Nigdy nikomu nie ufaj”. To przesłanie Bednarka pokazuje kryminalny świat takim jaki jest. Brutalny, odarty z uczuć i skrupułów. Mocna książka o świecie przestępczym! - Jan „Majami” Fabiańczyk

Zły człowiek od Adrian Bednarek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Adrian Bednarek nie zawiódł, lecz dowiódł, że nie bez powodu znajduje się w czołówce polskich pisarzy powieści kryminalnych. Zły człowiek to kolejny powód do tego, by autor zasłużył na słowa uznania.

Mocna historia i równie dosadny język są walorem książki. Wiele ciekawych zwrotów zapisałem w swej pamięci. Jeśli wszyscy będą tacy chętni do naszej kasy, braknie miejsca w lasach - to jeden z nich.

Autor pisanie uważa swój największy nałóg. A niech nałogiem każdego fana kryminałów będzie czytanie książek Adriana Bednarka. Nie da się ukryć, że czuć, iż pisanie sprawia Bednarkowi przyjemność, która również przekłada się na przyjemność czytania. Zły człowiek zaspokoi Wasze czytelnicze apetyty.

Poznajemy historię Sebastiana, przestępcy, który nie cofnie się przed niczym w celu osiągnięcia materialnego zysku. Historia rozpoczyna się w dniu ślubu Sebastiana z Malwiną. Jednak sielanka i szczęcie nie będą trwały wiecznie. Mafijne porachunki dadzą o sobie znać. Po ślubie, życie głównego bohatera staje na włosku. Mężczyzna za wszelką cenę dąży do tego, by dowiedzieć się, kto „nadepnął mu na odcisk”. A wiadomo, w gangsterskim świecie jedyną zasadą jest „brak zasad”. Dlatego też możemy spodziewać się, że autor przygotował dla nas wiele zaskakujących wątków, które sprawią, że nie oderwiemy się od lektury książki.

Nielegalne interesy, ciemne zagrywki i brutalne zagrania, to mocne elementy najnowszej książki Adriana Bednarka. Zły człowiek to bardzo dobra książka, wręcz lektura obowiązkowa dla czytelników, którzy mają fioła, na punkcie mafijnych historii. To, co ważne, Adrian Bednarek nie ukazuje mafii w dobrym świetle, lecz w jej prawdziwych bezwzględnych i brutalnych blaskach. A na deser dodam, że finał książki ponownie utwierdza mnie w przekonaniu, że autor potrafi doskonale lawirować wątkami , tak by wywieść nas w pole i abyśmy nie w porę wpadli na zakończenie historii.

Zły człowiek to doskonała odskocznia od codzienności, która zabierze nas do świata mafijnych porachunków. Zdecydowanie polecam.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć