ebook Do trzech chłopów sztuka
3.57 / 5.00 (liczba ocen: 84)

Do trzech chłopów sztuka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.90
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
21.90 zł
26.32 zł Lub 23.69 zł
32.90 zł
32.90 zł Lub 29.61 zł
23.03 zł
23.13 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (9)
Inne proponowane

Brodacz i brunetka, wszechmocny paralizator (nie: wibrator) i dużo dobrego humoru. A to ci heca! Najnowsza komedia kryminalna Marty Obuch sprawi, że wyskoczysz ze szpilek!

Matylda odkrywa zdradę męża i postanawia rzucić żywot kury domowej i zacząć się łajdaczyć. Jako lekarz medycyny sądowej widziała do tej pory wiele męskich członków – sztywnych, owszem, ale ich właściciele byli rzetelnie martwi. Czas to zmienić! Niestety, w tym samym momencie pada trupem jej małżonek, a wszystkie dowody wskazują na nią. Matylda spotyka swojego kolegę z dawnych lat, kiedyś pryszczatego wyrostka Tymoteusza Piątka zwanego Tytą, który jest teraz dorodnym i brodatym taksówkarzem. Tyta porzucił niedawno pracę w policji, a komisarz Marchewka, prowadzący śledztwo w sprawie morderstwa, to jego dobry przyjaciel. Towarzystwo stara się rozwikłać sprawę najpierw we troje, a później w czworo, bo do zespołu dołącza dorodna policjantka Jadźka, osoba zupełnie nieprzewidywalna, wyposażona w paralizator, który odpala przy byle okazji i pieści nim nie tylko przestępców.

Rekomendacje: 

Marta Obuch doskonale połączyła kryminalną intrygę z komedią, dzięki czemu miłośnicy tego gatunku nie będą mogli narzekać na nudę. Mnóstwo ironii i dialogi ociekające żartem, to mocne punkty tej książki. A jeśli dodam, że nie zabraknie również wątku romantycznego, to jeszcze bardziej zakochacie się w historii zapisanej na kartach Do trzech chłopów sztuka. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Marta Obuch po raz kolejny stworzyła komedię kryminalną okraszoną ironią i powodująca salwy śmiechu. Ta autorka jest, była i będzie jedną z moich ulubionych pisarek i nic tego nie zmieni, a każdą kolejną książkę będę kupować w ciemno. -  Małgorzata Cichocka - Biblioteczka u Rudej

Do trzech chłopów sztuka od Marta Obuch możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Książki Marty Obuch czytam od zawsze i zawsze wprawiają mnie w dobry nastrój. Jak zobaczyłam dobrą cenę w jednej z internetowych księgarń to już nic nie było w stanie mnie powstrzymać i w ten oto sposób stałam się szczęśliwą posiadaczką kolejnej książki na półce i to w dodatku autorki, którą cenię za poczucie humoru. Po raz kolejny autorka odwaliła kawał dobrej roboty i napisała kryminał połączony z komedią, od którego czytania boli brzuch, a już niektóre z postaci zabijają samym pojawieniem.
Opis jaki znajduje się na okładce zachęca do sięgnięcia po Do trzech chłopów sztuka:

Matylda odkrywa zdradę męża i postanawia rzucić żywot kury domowej i zacząć się łajdaczyć. Jako lekarz medycyny sądowej widziała do tej pory wiele męskich członków - sztywnych, owszem, ale ich właściciele byli rzetelnie martwi. Czas to zmienić! Niestety, w tym samym momencie pada trupem jej małżonek, a wszystkie dowody wskazują na nią. Matylda spotyka swojego kolegę z dawnych lat, kiedyś pryszczatego wyrostka Tymoteusza Piątka zwanego Tytą, który jest teraz dorodnym i brodatym taksówkarzem. Tyta porzucił niedawno pracę w policji, a komisarz Marchewka, prowadzący śledztwo w sprawie morderstwa, to jego dobry przyjaciel. Towarzystwo stara się rozwikłać sprawę najpierw we troje, a później w czworo, bo do zespołu dołącza dorodna policjantka Jadźka, osoba zupełnie nieprzewidywalna, wyposażona w paralizator, który odpala przy byle okazji i pieści nim nie tylko przestępców.

Brzmi dobrze? To powiem Wam, że w środku jest jeszcze lepiej i im dalej w książkę, tym więcej się dzieje i tym większy banan wykwita na ustach. Opowiem Wam tylko początek, bo myślałam, że wyzionę ducha. Matyldę poznajemy w momencie, gdy planuje zemstę na niewiernym Sebastianie. Kobieta wyprowadziła się od męża i zaczyna życie w pojedynkę, a w tle majaczy się rozwód. Sebastian ma podobno wyjechać w delegację i to ten moment postanawia wykorzystać nasza bohaterka, aby dokonać zemsty. W całym przedsięwzięciu ma pomóc jej przyjaciółka, która jest żoną pierwszego męża Matyldy. Skomplikowane? A skąd, bo kto powiedział, że obecna żona byłego męża nie może być przyjaciółką? Przecież na to nie ma paragrafu:) Matylda wpadła na szatański plan, który Sebastian miał zapamiętać do końca życia. Niestety ktoś uprzedził naszą bohaterkę i bezczelnie pozbawił niewiernego małżonka życia. A to był taki doskonały plan, że aż mi było szkoda, że nie udało się go zrealizować. Więcej Wam nie powiem, ale kobiety pamiętajcie, że najlepszym sposobem na niewiernych chłopów jest wata szklana. Instrukcję jak jej żuć znajdziecie w najnowszej książce Matry Obuch Do trzech chłopów sztuka.

Jak zwykle dialogi między bohaterami powalają na kolana, a krążące książce członki tylko dodają smaczku. Cała plejada bohaterów nie pozwala się nudzić ani przez minutę. Śledztwo toczy się swoim rytmem, kluczy zwodzi i oczyszcza naszą bohaterkę z bezpodstawnych zarzutów. Marta Obuch po raz kolejny stworzyła komedię kryminalną okraszoną ironią i powodująca salwy śmiechu. A już była teściowa Matyldy i matka jej pierwszego męża w jednym bije wszystkich na głowę, a ja sceny z jej udziałem czytałam po dwa razy i nie dlatego, że fabuła była zbyt skomplikowana, ale dlatego, że tę starsza panią można jeść łyżkami ( oczywiście na odległość i nie jako osobistą teściową).

Do trzech chłopów sztuka do dobrze napisana komedia kryminalna, w której owszem jest trup, ale nie ściel się on na każdej stronie. Książka z pewnością znajdzie grono sowich czytelników, bo nie sposób nie polubić bohaterów przewijających się przez karty powieści.
Pani Marta Obuch jest, była i będzie jedną z moich ulubionych pisarek i nic tego nie zmieni, a każdą kolejną książkę będę kupować w ciemno.

Poznajcie koniecznie Matyldę, komisarza Marchewkę i Tytę - bohaterów najnowszej książki Marty Obuch Do trzech chłopów sztuka.

Ocena: 5/6
©Biblioteczka u Rudej
Nie od dziś wiadomo, że śmiech to zdrowie. A najnowsza komedia kryminalna Marty Obuch to samo zdrowie. Do trzech chłopów sztuka gwarantuje nam istną salwę śmiechu z domieszką kryminalnej intrygi, w którą wplątana zostanie główna bohaterka.

Autorka przygotowała dla swych czytelników zabawną historię, w której śmiech i kryminalna zagadka wysuwają się na pierwszy plan. A jeśli w planach macie doskonałą zabawę z książka, to najnowsza komedia kryminalna Marty Obuch jest trafionym wyborem, by tak właśnie było. A dzieje się tu wiele.

Życie Matyldy zmienia się, gdy ta odkrywa niewierność swojego męża. Od tej pory postanawia zmienić dotychczasowy żywot kury domowej. Co takiego postanowiła Matylda? Nie będę zdradzał, ale wszystko kręcić będzie się wokół zdrady właśnie. Kobieta pracuje jako lekarz medycyny sądowej. W swej pracy wiele widziała, a my dowiadując się szczegółów z jej życia, niesieni jesteśmy falami śmiechu. A gdy postanawia zemścić się na swym mężu, ten pada trupem. Wszystkie poszlaki wskazują, że to właśnie ona jest główną podejrzaną. Chcąc oczyścić się z zarzutów, musi wziąć sprawy w swoje ręce.

W tym czasie sprawę o morderstwo jej męża prowadzi komisarz Marchewka, dobry znajomy Tymoteusza Piątka jej kolegi z dawnych lat. W toku dalszych zdarzeń do ekipy śledczej dołącza Jadźka, policjantka, która wyposażona w paralizator, sparaliżuje nas komediowymi sytuacjami. A te pojawiać będą się w ogromnym natężeniu, gwarantując napięcie mięśni wywołane ciągłymi salwami śmiechu. Członkowie tej ekipy śledczej zapewnią nam świetną komediowo-kryminalną zabawę.

Matylda, Tyta, Marchewka i Jadźka, to istny dream team w poszukiwaniu odpowiedzi – kto i dlaczego zabił niewiernego męża Matyldy? A również i my z wypiekami na twarzy będziemy dociekać prawdy o tej zbrodni.

Marta Obuch doskonale połączyła kryminalną intrygę z komedią, dzięki czemu miłośnicy tego gatunku nie będą mogli narzekać na nudę. Mnóstwo ironii i dialogi ociekające żartem, to mocne punkty tej książki. A jeśli dodam, że nie zabraknie również wątku romantycznego, to jeszcze bardziej zakochacie się w historii zapisanej na kartach Do trzech chłopów sztuka.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć