ebook Obiad z Bondem
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Obiad z Bondem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 20.90
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
20.90 zł
26.80 zł Lub 24.12 zł
27.12 zł Lub 24.41 zł
19.14 zł
23.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

On – zabójczo przystojny i skryty. Ją życie nauczyło podchodzić do mężczyzn z lekkim dystansem. Nieźli z nich agenci. Czy zdążą się dogadać, zanim się pozabijają? Od śmiechu przez dreszcz napięcia po łzy wzruszenia – uzależniający rollercoaster prosto od Agnieszki Lingas-Łoniewska – Dilerki Emocji.

Eliza, przyjaciółka Natalii znanej czytelnikom z „Kolacji z Tiffanym”, zostaje sama w swoim wielkim przedwojennym mieszkaniu. I nawet byłoby jej to na rękę, gdyby nie to, że ktoś chyba się do niej włamał…
Z pomocą śpieszy jej komisarz Jacek Granicki: zabójczo przystojny, o niewyparzonym języku i uroku Jamesa Bonda. Tyle że Eliza i Jacek mają już swoją – nie najszczęśliwszą – historię. Teraz starannie udają, że wcale a wcale im na sobie nie zależy. Ale nagłe niebezpieczeństwo, w którym znajduje się Eliza, gwałtownie zmienia sytuację. Komisarz Granicki zrobi wszystko, by ratować ukochaną…

Rekomendacje: 

Obiad z Bondem to fantastyczna komedia romantyczno-kryminalna. I mamy tu wszystko co powinno się w tym gatunku znaleźć. Jest humor i dowcip. Oczywiście jedyna wada jaka przyszła mi do głowy, to: czemu tak szybko się to czyta?! - Kasia - Księgozbiór Kasiny

Obiad z Bondem od Agnieszka Lingas-Łoniewska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Na każdą książkę Pani Agnieszki czekam z niecierpliwością. I w tym przypadku nie było inaczej! Obiad z Bondem to druga część trylogii o braciach z pewnej włoskiej rodziny.

Eliza to młoda, piękna i przede wszystkim niezależna kobieta, żyjąca głównie pracą w banku i ciesząca się dniem dzisiejszym. Jacek to komisarz policji, oddany pracy, stojący na straży prawa, ciągle w gotowości na wypadek nagłego wezwania z fabryki. Od razu zaczęło iskrzyć pomiędzy tą dwójką, jak tylko się pierwszy raz zobaczyli. Jednak nie wszystko jest takie proste na jakie wygląda. Każde z nich jest bowiem bardzo niezależne i lubi decydować o sobie. Do tego dochodzi jeszcze nieumiejętność "ubrania" w słowa swoich uczuć, czasem nawet przyznanie się przed sobą samym jest trudne, a co dopiero powiedzenie tego tej drugiej osobie, na której nam zależy. Elizie nie pomaga także fakt, że już wcześniej została oszukana i skrzywdzona.

Obiad z Bondem to fantastyczna komedia romantyczno-kryminalna. I mamy tu wszystko co powinno się w tym gatunku znaleźć. Jest humor i dowcip. Docinki słowne pomiędzy Elizą a Jackiem są genialne i chociażby tylko dla tych dialogów warto przeczytać tą książkę! Jest oczywiście zagadka kryminalna, całkiem sympatycznie powiązana z kaktusami, na punkcie których Eliza ma fioła. Oczywiście wszystko należy potraktować z przymrużeniem oka i dać ponieść się szaleństwu jakie tu mamy.

Druga część, podobnie jak pierwsza, wciągnęła mnie bez reszty. Cały dzień czekałam z niecierpliwością, aż wieczorem mogłam położyć się spokojnie w łóżku i zacząć czytać. Oczywiście jedyna wada jaka przyszła mi do głowy, to: czemu tak szybko się to czyta?! Serio, to już koniec?! No cóż, teraz pozostaje czekać na część trzecią... A ta wydaje mi się, że pobije na łeb, na szyję te dwie pierwsze, zwłaszcza pod względem wątku kryminalnego!

I w przypadku tej serii uważam, że jest to świetny materiał na ekranizację.

Ocena: 5+/6
©Księgozbiór Kasiny
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć