ebook Duchy rzeki Pregel
3.64 / 5.00 (liczba ocen: 29)

Duchy rzeki Pregel
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 37.13
Audiobook - najniższa cena: 29.90
wciąż za drogo?
45.00 zł
45.00 zł
37.13 zł
39.17 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kiedy mrok przejmuje duszę.

Czwórka studentów rozpoczyna rok akademicki w Königsbergu. W trakcie beztroskiego spaceru natykają się na pływające w Zamkowym Stawie zwłoki kobiety. Przebywający w tym czasie w mieście Stanisław Berg właśnie zakończył sprawę małżeńskiej zdrady i zamierza wyjechać. Jednak niespodziewanie zostaje uwikłany w wydarzenia, które każą mu podjąć stanowcze działania. Detektyw dandys ze śledztwa na śledztwo coraz bardziej zbliża się do mrocznej strony ludzkiej natury. Coraz mniej go dziwi, coraz więcej rani. Ma tylko jedno wyjście - po raz kolejny sprawić, by winni zostali ukarani.

O e-booku Duchy rzeki Pregel blogerzy napisali:

Krzysztof Beśka doskonale dawkuje emocje, a jego pisarski styl sprawia, że nie jesteśmy w stanie oderwać się od chęci poznawania kolejnych elementów śledztwa. Śledztwa, którego atmosfera daje się nam we znaki, a jego finał pozostawi niezmywalny ślad. Autor napisał kolejny ambitny kryminał, który nie tylko dotyka kwestii morderstwa, lecz porusza wiele aspektów związanych ze zbrodnią. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Duchy rzeki Pregel od Krzysztof Beśka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Krzysztof Beśka należy do grona tych pisarzy, którzy potrafią zaciekawić mnie nie tylko intrygującą historią, lecz sposobem jej przedstawienia. Po przeczytaniu wcześniejszych książek, którym patronuje (Ornat z krwi Krypta Hindenburga oraz Konstelacja zbrodni) byłem pewien, że to tylko kwestia czasu, kiedy sięgnę po kolejny kryminał autorstwa Pana Krzysztofa.

I oto do moich rąk trafiła książka, która utwierdza mnie w przekonaniu, że pisarz doskonale poprowadził mnie po meandrach ludzkiej natury, ukazując jej najmroczniejszą stronę. Duchy rzeki Pregel to mocny kryminał, o którym nie można zapomnieć, gdyż jego fabuła wżera się w nasz umysł.


Detektyw Stanisław Berg, główny bohater powieści zakończył właśnie sprawę małżeńskiej zdrady. Jednak teraz przed nim prawdziwe wyzwanie. Musi rozwikłać zagadkę zbrodni. A wszystko zaczyna się w momencie, gdy czwórka studentów podczas spaceru odnajduje pływające w Zamkowym Stawie zwłoki kobiety. Zbrodnia okazuje się najmroczniejszą sprawą, którą zajmie się Berg. I wcale mnie to nie dziwi, gdyż będzie musiał wkroczyć w głąb ludzkiej natury i jej najciemniejszej strony, która skrywa sekrety przyprawiające o ciarki na plecach.

Krzysztof Beśka doskonale dawkuje emocje, a jego pisarski styl sprawia, że nie jesteśmy w stanie oderwać się od chęci poznawania kolejnych elementów śledztwa. Śledztwa, którego atmosfera daje się nam we znaki, a jego finał pozostawi niezmazalny ślad. Autor napisał kolejny ambitny kryminał, który nie tylko dotyka kwestii morderstwa, lecz porusza wiele aspektów związanych ze zbrodnią. A to wszystko w wyjątkowym stylu, gwarantując czytelnikowi wiele emocji w prowadzeniu dochodzenia zmierzającego do poznania personaliów mordercy. Zdecydowanie polecam Wam tę książkę. Dzięki niej zaaplikujecie sobie morderczą adrenalinę. A przecież o to w dobrym kryminale chodzi.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć