ebook Z pamiętnika ogrodnika, czyli kwiatki, które zerwałem
2 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Z pamiętnika ogrodnika, czyli kwiatki, które zerwałem
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  RW2010
Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 6.42
6.42 złpremium: 4.14 zł Lub 4.14 zł
6.90 zł Lub 6.21 zł
6.90 zł
5.53 zł
6.90 zł
Inne proponowane

Z pamiętnika ogrodnika to pierwsza polska seria komiksowych opowiastek o erotycznych przygodach, utrzymana w formie sex-pamiętnika. Dynamiczna kreska, wysokiej jakości rysunek i - czasami - dowcipne dialogi składają się na komiks przedstawiający ostre, mocne sex-historie. Hard erotyka wyłącznie dla dorosłych czytelników, o ich dorosłych fantazjach, nietraktowanych zbyt poważnie.

Od autora:
Autor nie ponosi odpowiedzialności za skutki wywołane doszukiwaniem się głębi czy ukrytych przesłań intelektualnych. Aczkolwiek miło będzie poczytać, co miałem na myśli, jak nisko upadłem moralnie oraz jaki to ze mnie degenerat umysłowy... Wszystkie osoby wykorzystane niecnie w tym komiksie mają już grubo po 40-stce (niestety). Wydarzenia nie są przypadkowe (no w końcu to mój pamiętnik – może trochę fikcji się zakradło – pamięć już nie ta, więc autor trochę ubarwia). W trakcie rysowania komiksu nie ucierpiała żadna sofa, okulary ani wibrator. Tylko ręka mnie trochę boli (od rysowania oczywiście). Czego i wam życzę.

Z pamiętnika ogrodnika, czyli kwiatki, które zerwałem od Autor nieznany możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Kreska raczej przeciętna. Co do fabuły to trudno oceniać, gdyż dochodzi tu inna wada, czyli długość. Kilkanaście stron, które czyta się maksymalnie minutę i nagle koniec. Spodziewałem obszerniejszej treści, ale trudno. Szkoda, bo zapowiadało się nawet ciekawie.

Warto zerknąć