ebook Odruch - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Odruch - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 24.64
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
28.43 zł Lub 25.59 zł
29.18 zł Lub 26.26 zł
-17% 24.64 zł
28.98 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Thriller, który zaskoczy najwybredniejszych fanów literatury. Hipnotyzujące studium psychologiczne, podważające wszystko, co wiemy o macierzyństwie i obowiązkach rodziców wobec dzieci. W znakomity sposób ukazuje dramat kobiet, które ze swoimi spostrzeżeniami i intuicjami są pozostawiane same sobie. Absolutny majstersztyk. Czyta się go jednym tchem.

Mistrzowsko skonstruowany thriller psychologiczny, który zostanie w twojej głowie już na zawsze…

Blythe Connor pragnie być dla swojej małej Violet czułą i troskliwą matką, jakiej sama nigdy nie miała. Ale w tym pierwszym, najbardziej intensywnym i wyczerpującym okresie macierzyństwa Blythe dochodzi do wniosku, że z jej córką jest coś nie tak - dziewczynka nie zachowuje się jak większość dzieci. A może to tylko wyobraźnia? Jej mąż, Fox, uważa, że na pewno przywidzenia. Im bardziej Fox lekceważy jej obawy, tym bardziej Blythe wątpi, czy jest przy zdrowych zmysłach, a my zaczynamy zadawać sobie pytanie, czy jej opowieść o swoim życiu jest prawdziwa.
Dopiero gdy rodzi się Sam, Blythe odkrywa szczęście i bliskość z dzieckiem, o jakich zawsze marzyła. Wydaje się, że nawet Violet kocha młodszego braciszka. Kiedy jednak jedno zdarzenie w mgnieniu oka nieodwracalnie zmienia ich życie, Blythe musi się zmierzyć z okrutną prawdą…

Odruch - audiobook od Ashley Audrain możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć