ebook Doktor Jekyll i pan Hyde - audiobook
3.82 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 379500)

Doktor Jekyll i pan Hyde - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 11.54
Audiobook - najniższa cena: 15.99
wciąż za drogo?
20.37 złpremium: 13.14 zł Lub 13.14 zł
15.99 zł Lub 14.39 zł
18.62 zł Lub 16.76 zł
18.90 zł
21.90 zł
18.26 zł
19.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Najsłynniejsza powieść Roberta Louisa Stevensona. Stała się inspiracją dla kilkuset adaptacji radiowych, teatralnych, filmowych, muzycznych czy komiksów. Lektura obowiązkowa nie tylko dla pasjonatów fantastyki i jej genezy, ale także dla wszystkich zainteresowanych naturą ludzką i psychologią. Można ją postawić obok takich głośnych tytułów jak „Portret Doriana Graya”, „Frankenstein”, „Wampir” czy „Drakula”.

Gabriel Utterson, prawnik i prywatnie przyjaciel dr Jekylla bada sprawę okrutnego poturbowania małej dziewczynki i dwóch starszych wpływowych mężczyzn, zamordowanych z zimną krwią. Dla Uttersona sprawa ta okazuje się wyjątkowo podejrzana, gdy otrzymuje testament dr Jekylla, w którym to cały swój majątek zapisuje swemu „podopiecznemu” i zaufanemu Hyde'owi na wypadek swojego zniknięcia lub śmierci.
Henry Jekyll jest szanowanym i lubianym lekarzem. Co może mieć wspólnego z mrocznym, złym i zepsutym Edwardem Hyde'em? Wbrew pozorom bardzo wiele... Prawda okaże się wstrząsająca...
Powieść – ikona swoich czasów, jedna z tych pozycji, które zawładnęły umysłami i sercami tysięcy czytelników. Pomimo upływu czasu nic się nie zestarzała. W swym wnętrzu skrywa pobudzającą wyobraźnię zawartość, ocierając się z jednej strony o psychologię, z drugiej o fantastykę – niemal science fiction.

Doktor Jekyll i pan Hyde - audiobook od Robert Louis Stevenson możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Dla mnie jest to niesamowita, cudowna historia przedstawiająca nie tylko schizofrenię ale również uzależnienie. Bardzo dobrze umotywowane postacie ich cele i zachowania. Budowa też książki angażuje człowieka w słuchaniu. Polecam!

Warto zerknąć