ebook Zakazany romans
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Zakazany romans
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 20.51
wciąż za drogo?
23.24 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
20.51 zł Lub 18.46 zł
24.99 zł
30.45 zł Lub 27.41 zł
20.71 zł
21.24 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane
Pięć gorących i bardzo niegrzecznych opowiadań na zimowe wieczory.

PODWÓJNA ROZKOSZ Aga Novakova

Julka zakochała się od pierwszego wejrzenia - nic dziwnego, w końcu spotkała swój ideał. Cudowne randki, gorące noce, szalone plany... Co jednak, kiedy spotka tego drugiego - równie idealnego?

NIGDY NIE MÓW NIGDY Magda Mila

Sara uświadamia sobie, że kocha - niestety nie swojego chłopaka, a człowieka, o którym nigdy nie powinna myśleć w taki sposób. Nie powinna wyobrażać sobie, że ją całuje, sprawia, że drży z podniecenia, daje jej spełnienie. A jeśli to silniejsze od niej?

DŁUG NIE DO SPŁACENIA Aga Novakova, Magda Mila

Cudowna randka, która zamienia się w koszmar - witaj w świecie hazardu i długów, których nie da się spłacić. Bea jest zmuszona podjąć decyzje, o jakie nigdy by się nie posądzała. Czy pożałuje walki o życie swojego męża?

PIEPRZONY FRANCUZ Magda Mila

Szef i podwładna - łączy ich tylko seks i toksyczne uzależnienie od siebie nawzajem. Lena przekracza kolejne granice, choć wie, że powinna jak najszybciej zakończyć tę relację. Zrobi to? A może rozstanie z Thomasem wcale nie jest dla niej tym, co najlepsze?

WRÓG Aga Novakova

Życie Clary jest zagrożone, podobnie jak jej rodziny i całej społeczności. Czeka ich niewola, a nawet śmierć. Dziewczyna wymyśla dramatyczny plan, który zrujnuje jej życie, ale uratuje pozostałych. Wyrusza w niebezpieczną podróż na sąsiednie terytorium, by zbliżyć się do największego wroga, rozkochać go w sobie... I zabić. Nie wszystko jednak toczy się zgodnie z jej planem.

Zakazany romans od Magda Mila, Aga Novakova możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć