ebook Dziewiąty dom
4.05 / 5.00 (liczba ocen: 94171) Ilość stron (szacowana): 480

Dziewiąty dom
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo MAG
Kategoria:  / /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - polecana oferta: 31.30
wciąż za drogo?
35.34 złpremium: 22.80 zł Lub 22.80 zł
31.30 zł Lub 28.17 zł
38.00 zł
38.00 zł
38.00 zł Lub 34.20 zł
31.28 zł
32.68 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Hipnotyzujący debiut w powieściach dla dorosłych Leigh Bardugo – autorki cieszącego się popularnością cyklu „Grisza”. Znakomicie napisana fabuła o władzy, przywilejach, mrocznej magii i morderstwie pośród elity z Ivy League. Cykl „Alex Stern” zapowiada się oszałamiająco!

Alex Stern to ostatnia dziewczyna, jaka mogłaby znaleźć się na pierwszym roku w Yale. Rzuciła szkołę i jako jedyna przeżyła potworną, niewyjaśnioną zbrodnię. Ostatnie, czego chce, to sprawiać kłopoty, zwłaszcza kiedy Yale może być dla niej nowym początkiem. Jednak darmowa nauka na jednym z najbardziej prestiżowych uniwersytetów wiąże się z pewnym haczykiem.
Alex ma za zadanie monitorować tajemnicze poczynania tajnych stowarzyszeń w Yale, stowarzyszeń, z których wywodzi się wielu najsłynniejszych i najbardziej wpływowych ludzi świata. Teraz na kampusie znaleziono martwą dziewczynę i wydaje się, że tylko Alex nie akceptuje sposobu, w jaki policja i uniwersytecka administracja wyjaśniły jej śmierć.
Alex wie, że tajne stowarzyszenia są o wiele bardziej złowieszcze i nadzwyczajne, niż ktokolwiek sobie wyobraża. Tajne stowarzyszenia parają się zakazaną magią. Wskrzeszają umarłych. A czasem żerują na żywych…

Dziewiąty dom od Leigh Bardugo możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć