ebook Piranesi
4.35 / 5.00 (liczba ocen: 17556)

Piranesi
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo MAG
Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 18.48
wciąż za drogo?
30.69 złpremium: 19.80 zł Lub 19.80 zł
28.05 zł Lub 25.25 zł
29.70 zł Lub 26.73 zł
33.00 zł
18.48 zł
26.40 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Długo wyczekiwany powrót autorki sprzedanego w milionach egzemplarzy bestsellera „Jonathan Strange i pan Norrell”. Piranesi mieszka w Domu. Być może, mieszka w nim od zawsze. W swoich dziennikach dzień po dniu opisuje jego cudowności: labirynt komnat, tysiące tysięcy posągów, przypływy morza przetaczające się z hukiem po schodach, chmury płynące w wolnej procesji przez górne sale. Ten cudowny świat ma jednak swoje tajemnice i staje się coraz bardziej obcy…

We wtorki i piątki Piranesi spotyka się ze swoim przyjacielem, Tym Drugim. Kiedy indziej składa Umarłym ofiary z jedzenia i lilii wodnych. Najczęściej jednak jest samotny.
Nagle w Domu pojawiają się wiadomości, wypisane kredą na posadzce. Czyżby w świecie Piranesiego pojawił się ktoś nowy. Kim jest? Czego chce? Czy jest przyjacielem? Czy też – jak twierdzi Ten Drugi – zwiastunem zniszczenia i szaleństwa?
Zaginione teksty muszą zostać odnalezione, a tajemnice odkryte. Świat, który wydawał się Piranesiemu znajomy, staje się obcy i niebezpieczny…

Piranesi od Susanna Clarke możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć