ebook Sedno
3.36 / 5.00 (liczba ocen: 14)

Sedno
ebook: epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 22.61
wciąż za drogo?
22.61 zł
23.73 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Kto jest bez winy, niechaj pierwszy rzuci kamień. Odważysz się?

Nocna podróż pociągiem jest dla znanego i cenionego architekta niczym droga na szafot. Jest pewien, że w miejscu, do którego zmierza, czyli w warszawskim ratuszu, skończy się jego kariera zawodowa i życie, jakie do tej pory prowadził. Jest na skraju załamania z powodu nieudanego kontraktu, który będzie go kosztować wszystko, ale ma na sumieniu coś jeszcze. Podobnie jak wielu z jego towarzyszy podróży – oni również skrywają swoje mroczne tajemnice, które w tej dziwnej podróży poza czasem i przestrzenią będą wypełzać wbrew ich woli niczym robactwo spod wzruszonego kamienia.

Co łączy architekta, księgowego, młodego dramatopisarza, wspaniałego aktora, ukraińskiego budowlańca, piękną dziewczynę, kibola i znęcającego się nad żoną gbura? Kto bawi się nimi wszystkimi? Kto wystawia ich na próbę ponad siły? Kto chce ich śmierci? Sedno to mroczna opowieść o najgorszych ludzkich przywarach i instynktach, winie bez przebaczenia i grzechu bez odpuszczenia. To historia, która nie może skończyć się dobrze. Nie dla wszystkich…

Sedno od Marek Stelar możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Okazuje się, że Stelar nie tylko umie przykuć uwagę czytelnika tworząc doskonałe kryminały. Sedno nie jest kryminałem, właściwie nie wiem jak nazwać gatunek, w którym można by umieścić tę powieść. Być może to trochę literatura grozy. Na pewno wiele w niej aspektów psychologicznych.

    Historię tę czyta się doskonale, cały czas utrzymujące się napięcie powoduje, że chce się jak najszybciej poznać zakończenie. Poznawanie tej historii, abstrahując już od samego zakończenia, zmusza czytelnika do zastanowienia się nad sobą, tym co w koło się dzieje.

    Być może Sedno nie zdobędzie takiej popularności jak wcześniejsze powieści Stelara, ale zapewniam każdego, że to opowieść godna czytelniczej uwagi.
    Ocena: 4+/6

Warto zerknąć