ebook Nawałnica mieczy: Stal i śnieg. Edycja ilustrowana
4.44 / 5.00 (liczba ocen: 71684)

Nawałnica mieczy: Stal i śnieg. Edycja ilustrowana
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 43.45
wciąż za drogo?
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
52.08 złpremium: 33.60 zł Lub 33.60 zł
43.45 zł Lub 39.11 zł
47.60 zł
50.40 zł Lub 45.36 zł
56.00 zł
43.55 zł
45.08 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pierwsza część trzeciego tomu słynnej sagi fantasy! Siedem królestw pogrąża się w ogniu wojny. Ale prawdziwe zagrożenie nadchodzi z drugiej strony północnego muru – z ziemi pokrytej wiecznym śniegiem.

Siedem królestw rozdarła krwawa wojna, a zima zbliża się niczym rozwścieczona bestia. Ludzie z Nocnej Straży przygotowują się na spotkanie z wielkim chłodem i żywymi trupami, które mu towarzyszą. Do inwazji na Północ, której świeżo wykutą koronę nosi Robb Stark, szykuje się jednak horda głodnych, dzikich ludzi władających magią nawiedzanego pustkowia. Siostry Robba zaginęły, nie żyją albo w każdej chwili mogą zginąć na rozkaz króla Joffreya z rodu Lannisterów. A za morzem ostatnia z Targaryenów wychowuje smoki, które wykluły się na pogrzebowym stosie jej męża, gotowa pomścić śmierć ojca, ostatniego ze smoczych królów zasiadających na Żelaznym Tronie…

Nawałnica mieczy: Stal i śnieg. Edycja ilustrowana od George R.R. Martin możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć