ebook Nawałnica mieczy: Krew i złoto. Edycja ilustrowana
4.52 / 5.00 (liczba ocen: 83189)

Nawałnica mieczy: Krew i złoto. Edycja ilustrowana
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 43.80
wciąż za drogo?
52.08 złpremium: 28.00 zł Lub 28.00 zł
43.80 zł Lub 39.42 zł
47.90 zł
48.16 zł
50.40 zł Lub 45.36 zł
43.90 zł
44.45 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Druga część słynnego cyklu George’a R. R. Martina „Pieśń Lodu i Ognia”. Krew Starków zobowiązuje do zażartej walki o każdą piędź ziemi i pomszczenia każdego członka rodu, który w niej zginął...

Dwóch pretendentów do władzy nie żyje, a trzeciego wyjęto spod prawa, ale zaciekłe walki nie ustają. Joffrey z rodu Lannisterów niepewnie zasiada na Żelaznym Tronie, a jego najbardziej nieprzejednany rywal, lord Stannis, pokonany i zhańbiony, ulega wpływom zazdrosnej czarodziejki.
Tymczasem wygnana królowa Daenerys, pani ostatnich trzech smoków na świecie, wędruje przez krwawiący kontynent, zbiera siły i gromadzi sojuszników, pragnąc odzyskać koronę, którą uważa za swoją.
Gdy wrogie armie przygotowują się do decydującego starcia, zza granic cywilizacji przybywa armia dzikich – barbarzyńców pragnących podbić Siedem Królestw. Za nimi maszeruje horda mitycznych Innych, prowadzących armię żywych trupów…

Nawałnica mieczy: Krew i złoto. Edycja ilustrowana od George R.R. Martin możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć