ebook Central park - audiobook
3.89 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 6872)

Central park - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.90
Audiobook - najniższa cena: 23.34
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
37.90 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
23.34 zł
32.29 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Przebudzenie to dla Alice i Gabriela prawdziwy wstrząs. Ona minionej nocy bawiła się z przyjaciółkami na Polach Elizejskich, on grał na pianinie w dublińskim klubie. Teraz poplamieni krwią, skuci kajdankami, będą musieli połączyć swoje siły, by wyjaśnić to, co im się przydarzyło, i wrócić do normalności…

Nowy Jork, 8.00 rano. Alice i Gabriel budzą się na ławce w Central Parku skuci kajdankami. Nie znają się i nie pamiętają, żeby się kiedykolwiek spotkali. Poprzedniego wieczoru Alice bawiła się z przyjaciółkami na Polach Elizejskich, a Gabriel grał na pianinie w dublińskim klubie.
Niemożliwe? A jednak… Jak wplątali się w tę niebezpieczną historię? Plamy czyjej krwi znajdują się na koszulce Alice? Dlaczego w jej broni brakuje jednego pocisku?
Alice i Gabriel nie mają wyjścia – muszą połączyć siły, by wyjaśnić to, co im się przydarzyło. Ale to, co odkryją, wywróci ich życia do góry nogami…

Central park - audiobook od Guillaume Musso możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć