ebook Spektakl - audiobook
3.79 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 337)

Spektakl - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 16.80
Audiobook - najniższa cena: 24.26
wciąż za drogo?
-20% 27.96 zł Lub 25.16 zł
34.94 zł Lub 31.45 zł
34.95 zł
34.95 zł
24.26 zł
34.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Kiedy rodzice szesnastoletniej Diany spędzają urlop nad morzem, dziewczyna wiesza się w swoim pokoju. Przed śmiercią wygłasza zagadkowy monolog i transmituje swoją śmierć w internecie niczym makabryczny happening. Sprawy jeszcze bardziej się komplikują, gdy po samobójstwie ciało Diany... znika, a jej pokój wygląda, jakby nic się w nim nie wydarzyło. Wkrótce potem wiesza się kolejna nastolatka, która także transmituje swoje samobójstwo w sieci. Dlaczego dwie młode dziewczyny, które miały przed sobą przyszłość, postanowiły odebrać sobie życie? A może ktoś je do tego zmusił?

Śledztwo prowadzi zgrany tandem z komendy miejskiej w Łodzi – Lena Rudnicka i Marcel Wolski. W tej tragicznej zagadce policjanci napotykają kolejne tajemnice, które ukazują rodzinne relacje w zupełnie nowym świetle.

Spektakl - audiobook od Kinga Wójcik możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć