ebook Gambit królowej - audiobook
4.13 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3717) Ilość stron (szacowana): 360

Gambit królowej - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 17.55
Audiobook - najniższa cena: 31.57
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
31.57 zł Lub 28.41 zł
36.71 zł Lub 33.04 zł
31.67 zł
34.31 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Książka o samotności i przyjaźni, rywalizacji i współpracy, zagubieniu i poszukiwaniu sensu życia. „Niezwykła powieść – inicjacyjna, psychologiczna, społeczno-obyczajowa, a nawet polityczna, gdy na horyzoncie pojawiają się rosyjscy mistrzowie szachów. Kto by się spodziewał, że to tak fascynujący sport” – Marcin Kube, „Rzeczpospolita”

W wieku ośmiu lat Beth Harmon trafia do sierocińca. Tam wkrótce odkrywa swoje dwie największe miłości: grę w szachy i środki odurzające. Szachów uczy się w piwnicy, pod okiem gburowatego woźnego, który szybko poznaje się na jej niezwykłym talencie. Małe zielone pigułki są podawane jej i innym maluchom, żeby w domu dziecka łatwiej było utrzymać spokój.
Obie obsesje będą towarzyszyć Beth, kiedy opuści dom dziecka, przeniesie się do rodziny adopcyjnej i spróbuje zbudować dla siebie nowe życie. Wspinając się na szczyty amerykańskich, a potem światowych rankingów szachowych, będzie się równocześnie mierzyć z własnym pragnieniem samozniszczenia.

Rekomendacje: 

Jak dla mnie książka jest fenomenalna – Tevis wymyślił fantastyczną bohaterkę i do tego pokazał szachy w tak emocjonujący sposób, jaki nie myślałam, że będzie możliwy. Beth jako postać literacka na pewno na długo zostanie ze mną. - Diana Chmiel - Bardziej Lubię Książki Niż Ludzi. 

Gambit królowej - audiobook od Walter Tevis możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć