ebook W błogiej nieświadomości
4.09 / 5.00 (liczba ocen: 11102)

W błogiej nieświadomości
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.99
wciąż za drogo?
23.99 zł
Inne proponowane

Gdy żyjesz w błogiej nieświadomości, rzeczywistość może cię dopaść.

Pewnego dnia Pete Riley otwiera drzwi nieznanemu człowiekowi. Ten przedstawia się jako Miles Lambert i oznajmia, że dwuletni Theo − syn Pete’a i jego partnerki Maddie − nie jest ich dzieckiem.

Pete i Maddie oddaliby wszystko, aby ta druzgocąca wiadomość okazała się nieprawdziwa, jednak badania ją potwierdzają. W jednej chwili spokojne i ułożone życie pary zamienia się w koszmar. Wszystko, co dotychczas Pete i Maddie uważali za oczywiste, okazuje się fałszem. Są jednak zbyt wstrząśnięci, by zauważyć niebezpieczeństwo, które dopiero nadchodzi…

Jakie sekrety kryje posiadłość Lambertów?
Czy Pete i Maddie mogą sobie ufać?
Jaką cenę zapłacą za bezpieczeństwo swojej rodziny?

Rekomendacje: 

JP Delaney zabiera czytelnika do bardzo mrocznych i pokręconych miejsc. Bylam rozdarta między uczuciem głębokiego współczucia, szoku, złamanego serca, frustracji, nadziei, złości, niepokoju i tak w kółko. JP Delaney jest mistrzem manipulacji. Mam gęsią skórkę po przeczytaniu i serdecznie polecam. Znakomita powieść. - Paulina Kaleta - Reading My Love

"JP Delaney pewną ręką kreśli wiarygodne postacie i pokręcone intrygi. Jego historie nie przestają zaskakiwać." - Daily Mail

"Thriller, który przeczytasz ze ściśniętym gardłem... Szokujące, jak daleko rodzic jest w stanie się posunąć dla dobra dziecka." - Publishers Weekly

"Zakończenie zwali cię z nóg." - Booklist

W błogiej nieświadomości od JP Delaney możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Ta książka od pierwszych stron mnie totalnie wciągnęła. porusza mnóstwo ciekawych wątków, np naturę kontra wychowanie - coś, co zawsze mnie fascynowało. Jaka część osobowości dziecka jest zbudowana na podstawie genetyki ... lub jakiegokolwiek wpływu zewnętrznego? Czy dzieci naśladują swoich rodziców, czy jest to coś, co jest głęboko w nich zakorzenione ?

Dwie pary, o których mowa, również drastycznie się od siebie różnią i mają inne problemy. Jak w większości thrillerów - tajemnic jest mnóstwo, a gdy wychodzą na powierzchnię - zawsze ktoś za to zapłaci.

Ta historia sprawia, że myślisz o miłości, o tym, co to znaczy być rodzicem, o naturze a wychowaniu oraz o tym, ile możesz zrobić, aby chronić swoją rodzinę.

JP Delaney zabiera czytelnika do bardzo mrocznych i pokręconych miejsc. Byłam rozdarta między uczuciem głębokiego współczucia, szoku, złamanego serca, frustracji, nadziei, złości, niepokoju i tak w kółko. JP Delaney jest mistrzem manipulacji.

W błogiej nieświadomości to interesująca lekcja dotycząca opieki, sądów i procesu prawnego. Dotyczy również psychologii, chorób psychicznych, uzależnienia, zdrady, opieki, rodzicielstwa, manipulacji, depresji poporodowej i małżeństwa. Nie jest to książka poprawiająca samopoczucie, ale niezapomniana opowieść, która zdecydowanie skłania do myślenia, zwłaszcza jeśli jesteś rodzicem. Mam gęsią skórkę po przeczytaniu i serdecznie polecam. Znakomita powieść.

Ocena: 6/6
©Reading My Love
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć