ebook Nic się nie dzieje - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Nic się nie dzieje - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich 7 miesiącach
Audiobook - najniższa cena: 22.50
wciąż za drogo?
-49% 22.50 zł
41.84 złpremium: 26.99 zł Lub 26.99 zł
44.99 zł
44.99 zł Lub 40.49 zł
44.99 zł
36.99 zł
40.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Zapracowane i zabiegane umysły potrzebują odpoczynku. Niezależnie od tego, czy masz problemy z zasypianiem, czy budzisz się w środku nocy i nie możesz zasnąć, czy odczuwasz niepokój za dnia – sięgnij po książkę Nic się nie dzieje. Kathryn Nicolai podsunie ci w niej najzdrowszy możliwy sposób na uspokojenie umysłu przed snem – współczesne, pełne ponadczasowego klasycznego uroku opowieści na dobranoc.

W uwielbianym przez miliony słuchaczy podcaście Nothing Much Happens Kathryn odkrywa i kontempluje słodkie chwile radości, szczęścia i relaksu. Przyglądanie się kwiatom bzu na opuszczonej farmie wiosną. Obserwowanie świetlików z tarasu w letni wieczór. Zwiedzanie pobliskiej wytwórni cydru jesienią. Podziwianie skrzących się w słońcu drzew podczas spaceru z przyjaciółmi w zimowym parku.

W książce „Nic się nie dzieje” znajdziesz wiele cudownie kojących opowiadań. Ubarwiają je piękne ilustracje Léi Le Pivert, pomysły na relaksujące rytuały i piękne medytacje, a także… przepisy na przepyszne co nieco. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie nauczycielki jogi i medytacji, Kathryn kreuje świat bogaty w zmysłowe doznania, które niepostrzeżenie rozwiną w tobie uważność i empatię dla siebie, złagodzą nadwerężone nerwy i wyrobią dobre nawyki wspomagające zdrowy i spokojny sen – tak bardzo potrzebny w naszej zabieganej, niespokojnej i ciągle wytrącającej z równowagi codzienności.

Rekomendacje:

Nic się nie dzieje nie jest pozycją obowiązkową, to na pewno. Życia nie uratuje, ale może je znacznie ułatwić i sprawić, że zasypianie stanie się bardziej przyjemne. Jeżeli macie ochotę na taką niezobowiązującą lekturę, to bardzo polecam. Na problemy ze snem idealnie się sprawdza, na uspokojenie w ciągu dnia też, więc główne jej założenia zostały spełnione. - Paula Sieczko - Rude recenzuje

Nic się nie dzieje - audiobook od Kathryn Nicolai możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Kiedy wreszcie potrzebujesz odpocząć…

Kathryn Nicolai napisała książkę, która podejrzewam, że nikomu nie uratuje życia i która nie wszystkim się spodoba. Powiedziałabym nawet, że zupełnie nic się w niej nie dzieje, więc wielu może uznać ją za zupełnie bezużyteczną i nieciekawą. Podobnie zresztą sprawy się mają z prowadzonym przez Nicolai podcastem, który też jest trochę o niczym. A najlepsze w ogóle w tym wszystkim jest to, że tym razem, przy tej książce, zupełnie nikt się za takie słowa nie obrazi, bo właśnie o to w niej chodzi.

Nie wiem, czy kiedykolwiek doświadczyliście stanu zmęczenia, ale po prostu nie mogliście usnąć? Ja mam tak dość często i chociaż w takich chwilach próbuję zazwyczaj ratować się jakąkolwiek książką, to nie zawsze wychodzi po mojej myśli. Zdarza się, że zamiast usnąć, totalnie wkręcam się w historie z danej powieści i kończę czytanie zdecydowanie za późno. A konsekwencją tego jest mega zmęczenie kolejnego dnia. Teraz jestem uratowana, bo mam Nic się nie dzieje, w której autorka spisuje historie, w których fabuła jest spokojna, monotonna i sam klimat jej opowiadań jest taki lekki, że zachęca do zamknięcia oczu chociaż na chwilę. Powiedziałabym nawet, że wymusza błogostan i spokój. Forma jest idealna do takiego wieczornego relaksu nad książką przed spaniem – rozdziały są bardzo krótkie, bo dosłownie kilku stronicowe. Opisywane w nich wydarzenia nie prowadzą w zasadzie do żadnej puenty, więc jeżeli uśnie się gdzieś w międzyczasie, to też nie będzie żadnego większego problemu. Jednak to też dobra książka dla bardziej uważnych czytelników, którzy chcą nauczyć się dostrzegać i pielęgnować drobne, pozornie nic nie znaczące chwile. To książka, która trochę uczy odnajdywania siebie w zabieganej rzeczywistości i tworzenia takich swoich historii, które pomogą zatrzymać pędzące myśli również o każdej porze dnia.

Nic się nie dzieje nie jest pozycją obowiązkową, to na pewno. Życia nie uratuje, ale może je znacznie ułatwić i sprawić, że zasypianie stanie się bardziej przyjemne. Jeżeli macie ochotę na taką niezobowiązującą lekturę, to bardzo polecam. Na problemy ze snem idealnie się sprawdza, na uspokojenie w ciągu dnia też, więc główne jej założenia zostały spełnione. A tym, który lubią podcasty polecam też Nothing much happens w wersji do słuchania. Głos autorki wprawia w jeszcze bardziej senny nastrój!

Ocena: 4+/6
©Rude recenzuje
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć