ebook Kresek, Bartek i całkiem zwyczajny początek - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Kresek, Bartek i całkiem zwyczajny początek - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - polecana oferta: 20.37
wciąż za drogo?
20.37 złpremium: 13.14 zł Lub 13.14 zł
21.90 zł
19.75 zł
21.90 zł

Bartek Kłopotek mieszka na Śląsku z mamą, jej partnerem – Piotrkiem, i jamnikiem Kreskiem w typowym bloku, w sąsiedztwie kopalni. Odkąd Piotrek stracił pracę, rodzina przeżywa trudne chwile. Ojciec Bartka też jest w nowym związku i wkrótce chłopiec dowie się, że będzie miał przyrodnie rodzeństwo. Sytuacja komplikuje się, gdy Bartek poznaje miejscowego włóczęgę, Franciszka. Chłopiec radzi sobie z niełatwą rzeczywistością, uciekając w świat fantazji, gdzie jest miejsce i na potwory, i na tajną bazę królików, ukrytą głęboko pod ziemią.

Granica między tym, co realne, a tym, co wymyślone, rozmywa się i Bartek raz po raz popada w kłopoty. Ale ma na to swój sposób, zdanie-zaklęcie, powtarzane jak mantra: „Tak właśnie jest, wiem to na pewno”. Ma również wyjątkową wrażliwość, dar obserwacji i poczucie humoru, które sprawiają, że opowiedziana przez niego historia, z pozoru zwyczajna, jest niezwykła i jedyna w swoim rodzaju.

Książka zdobyła Ogólnopolską Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego.

Kresek, Bartek i całkiem zwyczajny początek - audiobook od Kasia Nawratek możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć