ebook Tajemnicza wyprawa Tomka - audiobook
3.79 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 4498) Ilość stron (szacowana): 320

Tajemnicza wyprawa Tomka - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 12.93
Audiobook - najniższa cena: 20.90
wciąż za drogo?
20.90 zł
22.43 zł Lub 20.19 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
20.93 zł
20.93 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Dzieci z Bullerbyn – rodzeństwo Lisa, Lasse i Bosse, siostry Anna i Britta oraz jedynak Olle, Pipi Langstrum – znana także jako Pończoszanka, Harry Potter – do ich grona dołącza jeszcze jeden bohater, który stanie się Waszym ulubieńcem. Oto piąty tom niesamowitych przygód Tomka Wilmowskiego – nastoletniego podróżnika i łowcy zwierząt, oraz jego przyjaciół.

Seria powieści Alfreda Szklarskiego o przygodach Tomka Wilmowskiego na różnych kontynentach. Między innymi chłopiec bierze udział w wyprawie łowieckiej na kangury w Australii i przeżywa niebezpieczne przygody w Afryce, żyje wśród czerwonoskórych Nawajów i Apaczów. W te niezwykłe przygody wpleciona jest historia odkryć dokonywanych przez polskich podróżników. Książki są lekturą łatwą i atrakcyjną dla nastoletnich czytelników od wielu pokoleń.

Tajemnicza wyprawa Tomka - audiobook od Alfred Szklarski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć