ebook Wszystkie korony Ewy Wachowicz: Miss i cała reszt
3 / 5.00 (liczba ocen: 2)

Wszystkie korony Ewy Wachowicz: Miss i cała reszt
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 18.00
wciąż za drogo?
-40% 18.00 zł
Inne proponowane

Ewa, jakiej nie znacie

Piękna jak zawsze, szczera do bólu

Jedyna miss, którą potraficie wymienić z imienia i nazwiska. Wielka dama telewizji, kulinarny autorytet w sukni. Obiekt pożądania mężczyzn i dobra przyjaciółka milionów Polek.

Czytaliście setki wywiadów z nią, od lat oglądacie ją w telewizji. Tam nie dowiecie się, że Miss Polonia pochodzi z niewielkiej wsi, potrafi odebrać poród krowy i leczyć boreliozę. Że doskonale pamięta kolejność liczb na kole do ruletki i uwielbia robić z tej wiedzy użytek. Że niemal znalazła męża dzięki pomocy biura matrymonialnego. Że potrafiła się postawić mafii i że całkiem twarzowo jej w dredach. Że moment, w którym opuścili ją najważniejsi dla niej ludzie, całkiem ją odmienił.

Nie dowiecie się tego wszystkiego, bo Ewa chętnie udziela wywiadów, ale z dbałością o każdy drobiazg strzeże prywatności. Przynajmniej tak było dotąd.

Pierwsza autobiografia Ewy Wachowicz 

Wszystkie korony Ewy Wachowicz: Miss i cała reszt od Marek Bartosik, Ewa Wachowicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć