ebook Planeta dobrych ludzi - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Planeta dobrych ludzi - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 16.90
wciąż za drogo?
16.90 zł
27.85 złpremium: 17.97 zł Lub 17.97 zł
28.44 zł Lub 25.60 zł
22.46 zł
26.67 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Zbiór 24 opowiadań Jerzego Grundkowskiego, które wcześniej ukazywały się w czasopismach, zbiorach oraz niskonakładowych tomikach. Słuchacz znajdzie tu zarówno „hard” SF, opowieści fantasy, jak i przypowiastki filozoficzne.

Autor zakochany był w historii. Dzięki niej nauczył się w błyskawicznym tempie podpatrywać rzeczywistość, z jej obłąkańczymi planami sięgającymi w daleką przyszłość i z bolesnymi korektami wprowadzanymi do codzienności. Poznał mechanizmy rządzące społeczeństwami i jednostkami oraz nauczył się niezwykle trudnej sztuki przewidywania, reagowania z wyprzedzeniem. Co jednak najistotniejsze – poddawał historię refleksji, zdobił ją fantastyczną sztukaterią, wprowadzał w oniryczną przestrzeń i zapraszał do tak stworzonego alternatywnego uniwersum całe rzesze czytelników. Świat ten jednak nie był wolny od sarkazmu, czy zgryźliwości. Swoje zmiany nastroju autor wprowadzał bowiem z rozbrajającą szczerością do pisanych tekstów.

Zbiór zawiera opowiadania:

Wybraniec bogów, Pociąg śmierci, Planeta dobrych ludzi, Pasażer, Stan zawieszenia, Pojedynek, Żółta cysterna, Raj utracony, Spotkanie najwyższego rodzaju, Nadejdzie jeszcze czas legionów, Bomba w ogródku, Pan Albin, Ostatni żart hauptmanna Klossa, Zjazd koleżeński, Niewolnik Isaur, Synu, ja też, Ja, Ulrych, miecz rewolucji, „Fantomas” przeciwko najwyższej fazie rozwoju, Śmierć w kosmolocie, Radosna przyszłość, Toczy je rak, Zaświatowa przygoda rycerza Corka, Zabójca magów, Twarz Boga.

Planeta dobrych ludzi - audiobook od Jerzy Grundkowski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć