ebook Świat Dysku: W północ się odzieję - audiobook
4.32 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 35403) Ilość stron (szacowana): 514

Świat Dysku: W północ się odzieję - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 18.39
Audiobook - najniższa cena: 24.69
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
24.69 zł Lub 22.22 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
25.19 zł
26.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Kolejna ze znakomitych powieści o Świecie Dysku. Kiedy ludzie zwracają się przeciw czarownicom, cierpią niewinni… „Pratchett jest bez wątpienia najbardziej dowcipnym pisarzem fantasy. Ale śmiech, który wywołuje, to nie rechot, ale uśmiech porozumiewawczy. Humor pojawia się wszędzie, w dialogach, monologach wewnętrznych, a nawet tak nudnych z natury rzeczy fragmentach, jak opisy przyrody” – Piotr Sarzyński”, „Polityka”

Tiffany Obolała jest czarownicą. Bardzo się stara, pomagając mieszkańcom Kredy. Nawet jeśli jej praca obejmuje głównie bandażowanie nóg i ma niewiele wspólnego z… no... magią. I utrudnia sen.
Ale gdzieś, kiedyś istniał splątany kłąb zła i pogardy, nienawiści i wrogości. Teraz się przebudził. Budzi też dawne opowieści, te o złych, starych czarownicach. I nagle Tiffany nie jest już taka pewna, czy postępuje słusznie. A jej mali sprzymierzeńcy – waleczni Nac Mac Feeglowie – tylko wszystko komplikują. Sytuacja powinna się poprawić, kiedy Tiffany wreszcie porządnie się wyśpi. Ale wcale się nie poprawia. I wkrótce stanie się o wiele, wiele gorsza…

Świat Dysku: W północ się odzieję - audiobook od Terry Pratchett możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć