ebook Miejsce - audiobook
3.54 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2)

Miejsce - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.20
Audiobook - najniższa cena: 30.60
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
32.81 zł Lub 29.53 zł
Inne proponowane

Piękna, subtelnie napisana opowieść o próbach życia według własnej miary. „Okoliczności, w których bohater mojej powieści układa sobie na nowo życie na obrzeżach cywilizacji i poza społeczeństwem, to trochę moje wyobrażenie na temat tego, co by było, gdyby tak móc schować się przed światem” – Dominika Kluźniak

Książki napisane przez aktorów, celebrytów i ludzi mediów to często „niby-książki”, „książki-wydmuszki”, których magnetyzm mierzy się przede wszystkim popularnością autorów.
Powieść Dominiki Kluźniak nie tylko wymyka się z tego formatu, ale wręcz nie ma z nim nic wspólnego. „Miejsce” to debiut, ale debiut pełnowymiarowy, mający wszystkie atrybuty najprawdziwszej literatury: krwistego bohatera, adekwatną stylistykę i przemyślaną, niezwykle wrażliwą tkankę fabularną.

Prowadzący popularny kulinarny show M., po śmierci ukochanej postanawia porzucić swoje łatwe, wielkomiejskie życie. Odkupuje dom na odludziu, gdzie spędzał chłopięce lata i opuszcza Warszawę. Przygarnia jeszcze psa, w którego towarzystwie będzie od teraz obłaskawiał swoją samotność.
Nieoczywistość, ale i delikatność, z jaką autorka opowiada o próbach życia według własnej miary, o ucieczce od opresyjnego „muszę” do wymarzonego „chcę”, o redukowaniu swoich pragnień, weryfikowaniu relacji z bliskimi, ze światem sprawia, że podążając za historią bohatera, niejako przy okazji sami sobie też zadajemy głębokie i być może najważniejsze pytania.
Atutem audiobooka jest niezrównany Grzegorz Pawlak, który prowadzi nas przez powieść w otulinie swojego ciepłego głosu i wspaniałej interpretacji.

Realizacja nagrań: Stereotyp Studio
Reallizacja i mix: Tomasz Bogacki
Ilustracja okładkowa, projekt okładki: ULABUKA
Adaptacja winiety audiobooka: Katarzyna Hołtra

Miejsce - audiobook od Dominika Kluźniak możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć