ebook Niespokojna krew. Część 1 - audiobook
4.35 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 29346)

Niespokojna krew. Część 1 - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 33.88
Audiobook - najniższa cena: 19.23
wciąż za drogo?
23.16 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
19.23 zł Lub 17.31 zł
20.92 zł Lub 18.83 zł
19.28 zł
22.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Pierwsza część audiobookowej wersji długo wyczekiwanej powieści kryminalnej. Robert Galbraith – alter ego J. K. Rowling – powraca z kolejną fabułą z Cormoranem Strike’em w roli głównej. Prywatny detektyw wraz ze swoją wspólniczką Robin Ellacott zmierzy się ze sprawą tajemniczego zaginięcia sprzed lat. Choć początkowo nic na to nie wskazywało, podjęte przez nich dochodzenie zmieni się w grę pełną kłamstw, mylnych tropów i śmiertelnych zasadzek…

Gdy prywatny detektyw Cormoran Strike odwiedza w Kornwalii ciężko chorą ciotkę, kontaktuje się z nim kobieta, której matka w 1974 roku zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Strike jest zaintrygowany – nigdy nie pracował nad sprawą sprzed kilkudziesięciu lat. Mimo nikłych szans na powodzenie dopisuje zlecenie do długiej listy dochodzeń, które prowadzi ze swoją wspólniczką Robin Ellacott.
Tymczasem Robin boryka się z trudnościami w życiu prywatnym. Na dodatek zarówno ona, jak i Strike zmagają się z uczuciami, których doświadczają w łączącej ich relacji.
Badając okoliczności zaginięcia kobiety, para detektywów staje w obliczu piekielnie skomplikowanych tropów, wśród których są psychopatyczny morderca, nie zawsze godni zaufania świadkowie, a także karty tarota. Okazuje się, że nawet sprawy sprzed dekad mogą stanowić śmiertelne zagrożenie…

Niespokojna krew. Część 1 - audiobook od Robert Galbraith możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć