ebook Codziennie jest piątek. Szczęście po nordycku
4 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Codziennie jest piątek. Szczęście po nordycku
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.30
wciąż za drogo?
-30% 25.83 zł Lub 23.25 zł
-14% 31.37 zł Lub 28.23 zł
36.90 zł
20.30 zł
31.37 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Szeroko rozumiana Skandynawia jest oazą szczęścia, co potwierdzają wszystkie rankingi prezentujące poziom zadowolenia z życia poszczególnych narodów. Jak więc przeżywają szczęście na Północy?

Przedstawiamy znakomite reportaże i fascynujące rozmowy ze Skandynawami. Zebraną w nich wiedzę bardzo szybko możesz wykorzystać w praktyce, by stworzyć własną sielankę.

Autorki na co dzień mieszkające m.in. w Danii, Finlandii czy na Wyspach Owczych zapraszają cię w niezwykłą podróż duchową i kulinarną bez wychodzenia z domu. Dzięki nim zrozumiesz, że w basenie wszyscy jesteśmy równi (Islandia) i staniesz się mistrzem pozytywnego dystansu społecznego (Szwecja). A jeśli narzekasz, to przestaniesz (Norwegia). Obiecujemy (Pascal).

„Na Północy najcieplej! No i Codziennie jest piątek! Często bywam w Polsce i kocham ją za piękną architekturę i bardzo pomocnych ludzi. Z niecierpliwością czekam na każdą podróż do Polski i jestem wiecznie wdzięczna, że ten kraj istnieje” – May-Linn Aaslie, Norwegia.

„Co cię interesuje w krajach nordyckich? Socjaldemokracja? Obyczaje? Uchodźcy? Elfy? Wzornictwo? Przepisy kulinarne? Hygge? Sisu? Fika? Lagom? Wszystko to znajdziesz w tej książce! A jeśli jeszcze nie interesuje cię nic, tym bardziej warto ją przeczytać” – Wojciech Orliński, dziennikarz.

Codziennie jest piątek. Szczęście po nordycku od Bernadetta Faurholt, Iga Jensen, Magdalena Szczepańska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć