ebook Śreżoga - audiobook
3.41 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1153) Ilość stron (szacowana): 178

Śreżoga - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 25.13
Audiobook - najniższa cena: 31.32
wciąż za drogo?
39.90 złpremium: 25.74 zł Lub 25.74 zł
31.32 zł 20% rabatu
-23% 33.03 zł Lub 29.73 zł
39.47 zł Lub 35.52 zł
34.05 zł
38.61 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Dwunasty tom sagi o Lipowie. Ktoś czai się z siekierą w ciemności. Sierżant sztabowy Radosław Trawiński boi się, że to aspirant Daniel Podgórski, który odkrył, że śmierć jego partnerki nie była samobójstwem. Czyżby przyszedł się zemścić? Czy to możliwe, że dopuściłby się tak okrutnych czynów?

W okolicy giną jeszcze trzy osoby. Właściciel zajazdu wygląda wprawdzie, jakby spokojnie zasnął, ale jego pracownica nie ma tyle szczęścia. Jej ciało zostaje brutalnie zmasakrowane. Kilkanaście kilometrów dalej, na cichej leśnej polanie, ktoś ustawił aparat fotograficzny. Jego obiektyw skierowany jest na porąbane ciało młodego mężczyzny. Tylko twarz pozostaje nienaruszona. Zamiast dłoni i stóp sterczą za to groteskowe ptasie nóżki. Ale to nie pierwszy raz, kiedy sprawca zabiera ze sobą trofeum. Dwa lata wcześniej ginie pewna młoda dziewczyna. Ona również zostaje w ten sposób okaleczona. Kim jest i dlaczego wygląda, jakby przybyła z przeszłości? Co oznacza dziwny znak, który rysuje pewna pisarka? I czy prawdą jest, że kto usłyszy dźwięk wrzeciona kikimory, ten umrze?

Śreżoga - audiobook od Katarzyna Puzyńska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć