ebook Jej ostatni oddech - audiobook
4.06 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 7)

Jej ostatni oddech - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.34
Audiobook - najniższa cena: 32.58
wciąż za drogo?
36.02 zł Lub 32.42 zł
37.90 zł
32.58 zł
34.11 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Albo go powstrzyma, albo zostanie jego kolejną ofiarą... Druga książka z detektyw Tracy Crosswhite. Thriller miesiąca według amazon.com, powieść autora dwukrotnie nominowanego do nagrody Harper Lee.

Północna część Seattle to rewir seryjnego mordercy, nazywanego przez policję Kowbojem. Poluje on na młode kobiety nocujące w tanich motelach. Tracy ma prawo przypuszczać, że będzie jego kolejnym celem. Ma do dyspozycji niezbyt jasne wskazówki, ale przeczuwa, że kluczem do powstrzymania szaleńca może być dochodzenie sprzed 10 lat. Okazuje się jednak, że kolegom Tracy bardzo zależy na tym, by tamta sprawa pozostała zamknięta. Czy nieustraszona policjantka zdoła znaleźć dowód, który pozwoli jej schwytać psychopatę, czy też sama wpadnie w jego sidła? Kowboj już rozpoczął łowy!

Jej ostatni oddech - audiobook od Robert Dugoni możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć