ebook Koniec wszystkiego: Scenariusze kosmicznej apokalipsy
4.3 / 5.00 (liczba ocen: 1082)

Koniec wszystkiego: Scenariusze kosmicznej apokalipsy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 27.72
wciąż za drogo?
33.48 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
-23% 27.72 zł Lub 24.95 zł
36.00 zł Lub 32.40 zł
27.70 zł
29.28 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)

Katie Mack – jedna z największych wschodzących gwiazd w światowej astrofizyce – w prosty i błyskotliwy sposób przedstawia pięć sposobów, w jaki Wszechświat może się zakończyć. Każdy z prezentowanych scenariuszy staje się wspaniałą okazją do wyjaśnienia najważniejszych pojęć w kosmologii. „Ekscytująca wycieczka po potencjalnych scenariuszach kosmicznej zagłady... Zaraźliwy entuzjazm dr Mack do przekazywania w przystępny sposób trudnych zagadnień kosmologii czyni tę książkę absolutnie wyjątkową” – „Wall Street Journal”

Wiemy, że Wszechświat miał początek. Wraz z Wielkim Wybuchem zmienił się ze stanu niewyobrażalnej gęstości w wszechobejmującej kosmicznej kuli ognia do gotującego się płynu materii i energii, kładąc podwaliny dla wszystkiego, od czarnych dziur po pewną skalistą planetę krążącą wokół gwiazdy w pobliżu krawędzi galaktyki spiralnej, na której narodziło się jedyne życie, jakie dotąd znamy. Ale co stanie się z Wszechświatem na końcu historii? I co to dla nas znaczy teraz?
Prowadząc nas przez najnowsze ustalenia astrofizyki i główne koncepcje w mechanice kwantowej, kosmologii, teorii strun i wiele innych, „Koniec wszystkiego” w szalenie zabawny i zaskakująco optymistyczny sposób dociera do najdalszych zakątków wszystkiego, co wiemy o kosmosie.

„Niezwykła książka, niebywale poszerzająca umysł. Katie Mack przypomina o naszym miejscu w nieogarnionym kosmosie” – James Gleick, trzykrotny zdobywca Nagrody Pulitzera

Koniec wszystkiego: Scenariusze kosmicznej apokalipsy od Katie Mack możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć