ebook Stary kuferek
4.17 / 5.00 (liczba ocen: 3)

Stary kuferek
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 18.48
wciąż za drogo?
22.32 złpremium: 14.40 zł Lub 14.40 zł
-23% 18.48 zł Lub 16.63 zł
24.00 zł Lub 21.60 zł
18.45 zł
18.48 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Ostatni tom barwnej, pełnej emocji historii rodu Konarskich i Bogdanowiczów. Gdy wydaje się, że kłopoty zaczęły wreszcie omijać rodzinę Konarskich, przychodzi jedna z najsmutniejszych wiadomości. Dolina, w której znajduje się rodowa posiadłość, ma zostać zatopiona. Nestorka rodu, Adela, samotna i bezradna wobec urzędniczych decyzji, z coraz większym niepokojem patrzy w przyszłość…

Dwieście lat temu dziedzic Andrzej Konarski podarował swojej młodszej siostrze Konstancji mały folwark w dolinie rzeki. Wokół gospodarstwa powstała niewielka osada, która w prawie niezmienionym stanie przetrwała okres zaborów, dwie wojny światowe i lata komunizmu. Ludzie żyli tu sobie spokojnie, pomimo wielu dramatycznych wydarzeń i zawirowań losu.
Teraz jednak, za sprawą odgórnych decyzji o powstaniu zbiornika retencyjnego w dolinie, tutejszym mieszkańcom grozi wysiedlenie, a osadzie całkowita zagłada.
Nestorka rodu Konarskich, Adela, samotna i bezradna wobec urzędniczych decyzji, z niepokojem patrzy w przyszłość. Co powinna zrobić, by nie tylko móc zakończyć długie życie w ukochanej dolinie, lecz także ocalić to jedyne miejsce na ziemi dla Matyldy, swej najmłodszej wnuczki, przyszłej właścicielki dawnego folwarku Konstancji? Sprawa wydaje się beznadziejna, zwłaszcza że Matylda Konarska, oskarżona o morderstwo, oczekuje w areszcie na proces…

Stary kuferek od Grażyna Jeromin-Gałuszka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć