ebook Lista obecności - audiobook
3.8 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 44)

Lista obecności - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.39
Audiobook - najniższa cena: 18.90
wciąż za drogo?
18.90 zł
30.64 złpremium: 19.77 zł Lub 19.77 zł
32.95 zł Lub 29.66 zł
24.71 zł
28.33 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Iga Stelmach jest czterdziestoletnią rzeźbiarką, która otrzymała zaproszenie do zamieszkania w Kunicach. W tej wsi stawia się na więzi międzyludzkie, a wspólnota jest jak rodzina. Ze szczególną estymą traktowani są artyści, których obecność jest chlubą miejscowości. Iga kupuje dom, w którym chce zacząć nowy rozdział swojego życia. Ma nadzieję, że tu będzie mogła powrócić do rzeźbienia. Przestanie się go bać...

A ma powody, by do swojej ukochanej gliny podchodzić z dystansem i niepokojem. Po śmierci pięcioletniej córeczki zorientowała się, że kolejna bolesna strata, której doświadczyła, nie jest przypadkowa. Wszyscy bliscy, których utrwaliła w swoim najsłynniejszym cyklu „Oblicza”, odeszli – dokładnie w takiej kolejności, w jakiej ich wyrzeźbiła. Świadomość tego była dla niej wstrząsem.

Lista obecności - audiobook od Agata Kołakowska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć