ebook Sezon życzeń - audiobook
4.21 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1511)

Sezon życzeń - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.84
Audiobook - najniższa cena: 18.90
wciąż za drogo?
-42% 18.90 zł
30.64 złpremium: 19.77 zł Lub 19.77 zł
32.95 zł Lub 29.66 zł
22.74 zł
28.33 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

PJ McKinley ma smykałkę do gotowania, ale do spełnienia marzenia o własnej restauracji brakuje jej jeszcze lokalu. Kiedy jedna z mieszkanek Chapel Springs postanawia oddać swoją rodzinną posiadłość osobie, która przedstawi najlepszy plan zagospodarowania budynku, PJ wierzy, że to jej pisana jest wygrana. W tej rywalizacji nie chodzi jednak tylko o dom…

Cole Evans jest pewnym siebie, profesjonalnym i godnym zaufania robotnikiem, ale po dzieciństwie spędzonym w rodzinie zastępczej ma świadomość, że życie układa się różnie. Kiedy dowiaduje się o konkursie, wie, że jego pomysł na dom przejściowy może być jedyną szansą dla młodzieży opuszczającej rodziny zastępcze. Musi tylko przekonać właścicielkę, że jego nierentowne przedsięwzięcie przysłuży się lokalnej społeczności.
Po rozważeniu ich kandydatur ekscentryczna filantropka proponuje nieoczekiwane rozwiązanie, aby sprawdzić, czyj pomysł jest lepszy. Codzienne życie PJ i Cole’a zmienia się w zaciekłą rywalizację. Czy siła, z jaką na siebie oddziałują, zniszczy wszystko, czego tak bardzo pragnęli?

Sezon życzeń - audiobook od Denise Hunter możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć