ebook Trzecia strona medalu - audiobook
3.6 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 21)

Trzecia strona medalu - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 14.90
Audiobook - najniższa cena: 16.90
wciąż za drogo?
16.90 zł
27.85 złpremium: 17.97 zł Lub 17.97 zł
29.95 zł Lub 26.96 zł
21.56 zł
26.67 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Hipnoza, reinkarnacja, historia alternatywna i dziennikarz śledczy na tropie tajnego stowarzyszenia z czasów PRL-u… W powieści sensacyjnej Dariusza Grochala kluczową rolę odgrywa prawda, która może mieć wiele wymiarów, tak jak tytułowe trzy strony medalu.

Olaf Limba za książkę będącą zapisem dziennikarskiego śledztwa ujawniającego wiele tajemnic i zbrodni komunistycznej Polski otrzymuje Nagrodę Nobla. Zgłasza się do niego milioner Bernard, człowiek z przeszłością w Służbie Bezpieczeństwa PRL-u, obecnie zajmujący się biznesem oraz prowadzeniem badań nad zjawiskami paranormalnymi. Namawia Olafa do współpracy. Spotkanie to uruchamia całą lawinę zdarzeń, która wciąga Limbę w niebezpieczną grę.
Bohater wikła się w prywatne dochodzenie, w którym niemałe znaczenie mają zjawiska nadprzyrodzone i pewien hipnotyzer. Dokąd zaprowadzi go to śledztwo? Co dzieje się naprawdę, a co jest tylko mistyfikacją?

Trzecia strona medalu - audiobook od Dariusz Grochal możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć