ebook Z duchami przy wigilijnym stole
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 504

Z duchami przy wigilijnym stole
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 30.03
wciąż za drogo?
36.27 złpremium: 23.40 zł Lub 23.40 zł
-23% 30.03 zł Lub 27.03 zł
39.00 zł Lub 35.10 zł
29.98 zł
30.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Mistrzowska kolekcja niezwykłych opowieści, która przeraża i bawi, zapraszając czytelnika do podróży po świecie upiornych zjaw, poszukiwaczy przygód i nawiedzonych posiadłości.

Klasyczne opowieści o duchach, nie dających się wyjaśnić fenomenach, klątwach rodowych i niezwykłych wydarzeniach w wigilię Bożego Narodzenia autorstwa wielu wybitnych pisarzy, jak choćby Walter Scott i Henry James.

Zbiór opowieści przenosi czytelnika w czasy, kiedy w starych dworach skrzypiały schody, a świecę mógł zdmuchnąć podmuch wiatru lub przechodzący duch. Napisane w różnych okresach historie prezentują pełen arsenał gotyckich motywów i nadprzyrodzonych zjawisk. Duch jest najstarszym i najtrwalszym motywem w literaturze zmieniają się epoki, przemijają mody, jednak postać ducha niezmiennie pozostaje trwałym elementem naszej kultury popularnej od czasów szekspirowskich po dzisiejsze kinowe i serialowe fascynacje.

Z duchami przy wigilijnym stole od praca zbiorowa możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć